HALİL KARGULU

Üstün Performans Uzmanı ve Dünya’nın en hızlı zayıflayan insanı


Halil KARGULU

1976 Ankara doğumlu Kargulu,  Üstün Performans Uzmanı ve Dünya’nın en hızlı ve farklı sürelerde en çok zayıflayan insanıdır.

Dünyanın, en iyi zayıflama ve profesyonel takip kontrol sistemi olan 7/24 sınırsız destek felsefesinde kurulan "Yeni Nesil Web Tabanlı Profesyonel Bireysel Kilobekciliği" sisteminin ve Obezite ile Mücadele Derneğinin Kurucu Başkanıdır. Bir dönem TSK Milli takımında Kondisyoner, Müsabaka kilolarının dengede tutulması & Performans Uzmanı olarak görev yapmış ve sonrasında birikimlerini aktarmak adına "Vücudun Şifresi 1-2" kitaplarını yazarak sektöre farklı bir pencereden bakmayı sağlamıştır.

Tüm çalışmalarının yanında, Türkiye ve Dünyada bir ilk olarak, yazılı ve görsel medyada, insanların beyinlerini uyuşturan ve zihinsel köleleştiren sektör haberlerine karşın “Obezite Eleştirmenliği” yapmakta olan Halil Kargulu, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Halil KARGULU

Halil KARGULU
TEAMTOLGAHAN İNCE

Fitness Uzmanı

Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Rekreasyon bilimleri  alanda çift anadal yapmaktadır . IFBB (International Fedaration Bodybuilding) lisans ve sertifika programı onayli olarak 3. seviye kıdemli  antrenör ve  eğitmen ünvanına sahiptir . Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinde herkes için spor ve sağlık için çalışmalar yapıp Gençlik ve Spor Bakanlığı nezdinde projeler uygulamıştır. Türkiye'de düzenlenen TBSF'nun  düzenlediği ilk Futbol turnuvasında çalıştırdı bayan takımı ile Türkiye şampiyon olmuştur . Ülkemizde yeni spor branşları ve yeni Spor trendleri üzerine çalışmalar yapmaktadır.

MELİS ZAFER

Fitness Uzmanı

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur. Badminton ana branşında yardımcı antrenördür. Mat pilates, reformer ve cadillac alanlarında 3. kademe eğitmenlik yapmaktadır. Step aerobik alanlarında 5 yıldır grup dersleri vermektedir.

NESLİHAN YÜCESAN

Fitness Uzmanı

Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ve Ankara Üniversitesi Japon Dili ve Edebiyatı mezunudur. 10 yıl aktif olarak tenis oynamıştır. Müzik ve el sanatlarına ilgi duymuş ve bu konuda çalışmalar yapmıştır. Sanatla, müzikle ve sporla dolu 10 yılın ardından Zumba ile tanışınca, çok keyif aldığı dans ve sporun bir arada olması sebebiyle Zumba'ya tutkuyla bağlanmıştır. İlk eğitimini Türkiye'de aldıktan sonra ileri Zumba eğitimini Amerika Florida/Orlando'da tamamlamıştır.

HARUN ONUR BAYRAM

Fitness Uzmanı

Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur.Halk Dansları, Uygulamalı Tiyatro Eğitmenliği ve Drama Eğitmenliği alanlarında sertifikaları vardır. Halk eğitim merkezleri, gençlik merkezleri, devlet okulları ve kolejlerde tiyatro eğitmenliği ve tiyatro yönetmenliği yapmaktadır.

BERAT YILDIZ

Fitness Uzmanı

Kütahya Dumlupınar üniversitesi spor yöneticiliği ve bartın üniversitesi beden eğitimi öğretmenliği bölümü mezunu. istanbul gelişim üniversitesi fitness hareket ve antrenman bilimleri yüksek lisans öğrencisi tezini yetişkin obez bireylerde aerobik antrenman medotları üzerine yapmaktadır. Türkiye vücut geliştirme fitness bilek güreşi federasyonu 2. kademe eğitmen. personal trainer ve bireysel koçluk sertifikaları. 20 yıllıkk aktif sporculuk gecmişi bulunmaktadır.

ŞAFAK DENLİ

Kişisel Antrenör

Türkiye vücut geliştirme fitness Ve bilek güreşi federasyonu (TVGFBF) antrenörü,Türkiye sualtı sporları federasyonu (TSSF) Silver brove lifeguard,Spor yönetimi,Personal trainer

EMRE ÖZBAY

Kişisel Antrenör

KOÜ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu, profesyonel 7 yıllık futbol deneyimi ve FITNESS CLUB'lardaki Personal trainer deneyimi ile görev yapmaktadır

ERDEM ÇAKIR

Organizasyon Sorumlusu

Kocaeli Üniversitesi Rekreasyon Bölümü mezunudur. Yaz kış demeden şirket bünyesi altında yapılan tüm etkinlikleri planlayarak keyifli zamanlar geçirilmesini sağlayan, eğlenceli aktivitelerin vazgeçilmez mimarıdır.

EBRU ÇİFTLİK

Gelişerek Değişim Uzmanı

Balıkesir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olup sonrasında aynı üniversitede Tezsiz Yüksek Lisansını yapmıştır. Beden algısının Ben’lik algısı ile bütünleştiği dünyamızda daha derin çalışmaların ve araştırmaların yapılmasından yana bakış açısıyla; birçok öğretide olduğu gibi “Öz’e ulaşma, öz’e yaklaşma” felsefesi temelinde “doğal olanı yaşama” öğretisini benimsemektedir.

HAKAN BURGAZ

Gelişerek Değişim Uzmanı

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. “Herkes için spor” mantığında yaşamayı hedeflemiştir. Amacı 7’den 77’ye kadar her yaştaki insanın yaşam kalitesini arttırmak, doğru beslenmeyi sağlamak, vücudunu doğru kullanmayı öğretmek ve doğru değerleri yaşam felsefesi olarak benimseme özelliklerini geliştirmek için yardımcı olmaktadır. Tüm bunları yaparken kapital sistemin dayattığı hareketsiz yaşama inat; bisikletiyle özgürlüğüne pedal çevirmektedir.

SEVİL ALTINMAKAS

Gelişerek Değişim Uzmanı

Pamukkale Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Bireylerde obezite sıklığı, fiziksel aktivite düzeyi ve sağlıklı yaşam biçimi davranışlarının incelenerek gerekli ar-ge nin yapılması ve bu bireylerde toplum baskısı, algılanan sosyal desteğin benlik saygısıyla ilişkisi konularında çalışmalar yaparak farklı bakış açıları geliştirilmesi yönünde çalışmalarını sürdürmektedir.

MELİSA KARAARSLAN

Gelişerek Değişim Uzmanı

İnönü Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur. Kilo verme süreci, Sağlıklı Yaşam, Nefes, Bireysel Gelişim, Farkındalık gibi konularda çalışmalar yapmaktadır. Herkes gibi kendi gerçeğinin peşindeki yolculuğunda, heybesine kattığı bu değerler ile edindiği deneyimler ışığında hayatta hiçbir şeyin kesin ve katı kurallarla yürütülmediğini savunmaktadır. Hayatındaki deneyimlerini ve almış olduğu eğitimleri yaşam şekliyle birleştirip, hem fiziksel hem de ruhen hafifleten çözümler sunmayı hedefleyerek çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.

ALİ KARGULU

Mali İşler Direktörü

HK Performans politika ve hedefleri doğrultusunda şirketin muhasebe, finansman, insan kaynakları ve idari işler gibi işlemlerini takip ederek devamlılığını sağlamak ve sonuçlandırılması süreçlerini yönetmektedir

SEVILAY SAÇKAN

Genel Müdür

Near East Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu Mimar Mühendis-iç mimar-ihale uzmanı... inşaatı başlamış olan dünyaya model yeni HK kamp merkezimizin mimarı, şu anki aktif kampımızın da Genel Müdürü ....Aynı Zaman'da 20 yıllık kendi kilolu olma halini ve psikolojisini sadece HK tecrübesi-desteği aşmış 2015 yılı Ağustos dönemi üyeliğinde 45 günde 16.5 kg zayıflayarak başarmış, fiziksel ve ruhsal hafiflemesini pozitif enerjisi, anlayışlı sevgi dili ile harmanlayarak farkındalık yaratmanın da mimarı....Gelişerek değişim başarısı ile hedefe koşarken merhaba'dan hoşçakal'a kadar yanınızda hissettiğiniz müdiremiz.

ENES HAMZA ÇİFTÇİ

İş sağlığı ve Güvenliği Sorumlusu

Kocaeli üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği mezunu. 7/24 şirket bünyesi altında ulaştırma işleri ile ilgili çalışmalar yapmaktadır.

İBRAHİM ŞAHİN

Lojistik Sorumlusu

Sistem Üyeleri ve Sistem Personeli ile Ürün Akış ve Hizmet Kalitesinin takipçisi.

ÇAĞDAŞ KOYUNLU

Fotoğrafçı

2013 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu.Üniversite hayatı boyunca fotoğrafçılık kulübünü yöneterek fotoğrafçılığını geliştirdi. Şuan HK bünyesinde fotoğraf ve video işlerini yürütüyor.

NURAN YILMAZ

Ofis Sorumlusu

Bizi ziyaret eden misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamamızı sağlayan, verdiği lojistik destek ile herhangi bir eksiklik hissettirmeyen ve ofisimizi çalışılır kılan vazgeçilmez destekçimiz…

YÜKSEL MERT

Kamp Sorumlusu

Bizi ziyaret eden misafirlerimizi ve üyelerimizi en iyi şekilde ağırlamamızı sağlayan, verdiği 7/24 destek ile herhangi bir eksiklik hissettirmeyen ve zayıflama kampımızı eğlenceli kılan vazgeçilmez destekçimiz…

KİLOBEKÇİLERİ

Görünmez kahramanlarımız

Ve ekranın başında oturan isimsiz Kahramanlarımız “Kilobekçilerimiz” İsimleri tek tek ekibimiz içinde yer almayan, almamasının çok daha önemli olduğu; isim odaklı değil üye odaklı başarıların gerçek başarı olduğunu bilen ve bunun için çaba sarf eden birbirinden değerli mesai arkadaşlarımız, mihenk taşlarımız. Her biri alanında uzman ve aynı zamanda kolektif bilinci destekleyen değerlerimiz.