28_kilo_zayıflama

28 Kilo Zayıflama Başarısı!

MUTLU SONLARA İNANIR MISIN?

Sıra Tarih Süre Kilo Bel Basen Göğüs
2012 (Başlangıç) 96 kg 110 cm 120 cm 105 cm

 

O halde kendi hikâyesini, kendi öyküsünü yazmak isteyen, kilo problemi olan herkesin gelmesi gereken bir yerden Omder-HK Performans’ın aktif üyesi ve Sevgili Performans Uzmanımın kanatları altından yazmaya başlıyorum yazımı.

Toplamda 28 kg vermiş ve kendine duyduğu saygı ve sevgi artmış bir birey olarak naçizane kilobekçiliği kavramı ve bendeki bu enerji patlamasını paylaşmak istiyorum.

Sizlere öncelikle kaygıları çok yüksek, mükemmeliyetçi, sadece işi için var olan, özel hayatı olmayan, kendisi bile olmayan bir makine olarak başladığım sürecimden bahsedeyim.

Günün 12 saati çalışıp, o çalışmanın arasında hep bir şeyler atıştıran, neredeyse ekmek arası ekmek yiyen ve her kıyafet aldığında sorun yaşayan ben, kendimi kaybetmişken başladım. Öfke nöbetlerim vardı benim ve cinsiyetim de yoktu! Hayatımın bir öznesi ve yüklemi yoktu! Arkadaşlarımın iş kuduzu diye adlandırdığı zavallı insan ben, laf aramızda, ben mutlu sonlara inanmazdım ta ki tanışana kadar onlarla…
Hayatım boyunca hayalini kuramadığım kadar mutlu olmak nasıldır bilmezdim. Genelde çalışıp çabalayıp layık olduğumdan, hep daha azına sahip olan ve bununla yetinmeye çalışan ama mutlu olamayan, mutlu olamadığım için sadece kendini suçlayan ama bunu da değiştirmeyi başaramayan ben ve beni değiştiren ego dediğimiz şeyin zaman zaman sıfırlanmasını sağlayan o…  Zaman zaman beni göklere çıkartan o, o dediğim sanki iç sesim…

Bazen tövbe haşa; Tanrıyla konuştuğumu düşünen çaresiz, bazen hayatımda henüz olmayan eşimle kavga ettiğini sanan ben, bazen babasından nasihat aldığını sanan evlat olan ben, bazen aynı boy hizasında konuştuğum, bazen benden çok daha yukarıda gördüğüm, bazen gerçekten; kendi kendime konuştuğumu hissettiren o, aramızda klavye ve internet bağlantısından başka bir şeye ihtiyaç olmadığı halde, bu kadarını hissettiren, yani iç sesim, Tanrım, babam, eşim en yakın arkadaşım, dostum yani ifade bile edemediğim bütün bunlar…

Bağımlı olmamanın ne kadar özgür olduğunu hissettirirken, kendine bağımlı yapan Kilobekçim ve sistem. Bu arada, kilobekçimle olan sürecimin sonuna yaklaşmış bulunmaktayım. Hayatımda ‘bana rağmen’ değiştirdiklerinin bedeli ve hakkı ödenir mi, bilmiyorum. Yolumuz benim tek başıma ilerleyebileceğim zamana yaklaşırken hissettiklerim şunlardır:

Tıpkı annemin beni anaokuluna ilk gün bırakıp giderken; okuma yazma bilmeyişime rağmen cebime bıraktığı ”seni seviyorum bebeğim” notunu, önce beni terk ettiğini düşündüğüm, sonra anaokul öğretmenime okutunca içime sonsuzzz bir güven duygusunun geldiği, ihtiyacım olduğunda mutlaka orada kollarını bana açmaya hazır, şefkatini esirgemeyeceğini düşündüğüm annem. Ve o güne ait burnumda hissetiğim koku ve damağımda hissettiğim tat, o günle aynı ve heyecanda, aynı heyecan desem yeridir…

Okulda ilk günlerde beni çok seven bir annemin olduğunu bildiğim, fakat artık yalnız da devam etmem gerektiğini, büyüdüğümü düşündüren hislerle ayrılacağım son gün geldiğinde bileceğim ki; ne HK PERFORMANS-OMDER ne de o ‘iç ses’ kanatlarını üzerimden asla çekmeyecek. Tıpkı anneme günün sonunda anlattığım, okulsal faaliyetler dediğim, tüm gün yaptıklarımı karşılaştığımızda anlatmaktan ve bu başarının onlar sayesinde geldiğini hissedeceğim duygusunu verirken, okuldan beni aldığı erken saatlerde anneme karşı hissettiğimdeki gibi, mutlu ve artık tek başıma ilerlerken de kendine güvenle… Neler olup bittiğini anneme anlatan ben gibi olacak, yoluma tek başıma devam ederken anlatacaklarım…

Yolumda ne zaman mutsuz, umutsuz olsam; söyledikleri, ‘yazdıkları’ gelecek aklıma, yoluma ışık tutacak hep…

Mutlu sonlara inanmak, tüm bu yaşadıklarım, daha fazlasını hissetmek ve en önemlisi yaşamak.

Kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şey derim Kilobekçiliği kavramına inanarak başlamak…
Web Tabanlı Zayıflama Okulundan ayrılırken diplomanız kendinize duyduğunuz sonsuz güven olacaktır!

Olmaz, olamaz dediğiniz, ‘değişen siz ve mükemmel dostluklar’ ve daha fazlası…
MUTLU SONLARA İNANIYORUM ARTIK :))))
Vedalardan hiç hoşlanmam, o yüzden görüşmek üzere derim hep, taksiden inerken bir daha karşılaşmayacağımı bilsem bile…

Bu yazıyı son gün gönderecektim. Tüm bu bana ait özelliklerden dolayı bugünü tercih ettim.

Hayatıma kattığın, kattığınız tüm güzellikler için çokkkk ama çok teşekkür ederim.
Hakkınızı helal edin… Sevgiyle kalın.

zayiflama_kampi_007

 

Üyenin sürecini Başka bir gün değerlendirmesi;

 

Bana son günlerde bir şeyler oluyor;

Hayatım inanılmaz keyifli bir hal aldı. Kuşlar gece senfoni şeklinde bana konser veriyor, odamın, camının önünde ötüşleri ile hayatımı renklendiriyorlar. Tabiat ana çiçeklerini bu sene benim için açıyor. Havada güneş içimi ısıtıyor, bense her zamanki ayrıntıcılıklarımı bırakmış durumdayım. Ben her şeye takan bir insandım yakın bir geçmişe kadar.

Ayrıntılarımla kendimi boğar, bu sebepten abur cubur yer ve yedikçe kendimden nefret ederdim. Ben ve abur cubur yemek… Garfield’la kendimi özdeşleştiren ben… O ve ben aynıyız gibi gelirdi bana.

Öyle bir süreç yaşıyorum ki şu anda hayatımda trilyon tl’ler ödesem de bu hislere sahip olabileceğime inanmazdım. Turbom varken fiizksel ihtiyacımdan fazla yemek yemek artık hayatımda işkence! Yemek yemek düşüncesi bile karnımı tıka basa doyurur oldu. Hayatımda tüm dünya sanki benim iyiliğim için çabalıyor hissi içindeyim.

Sevmediğim insanlara bile artık tahammül göstermek yerine, iyi yanlarını görüyorum. Değişim beni delirtiyor, delirdikçe daha çok değişiyorum, gelişiyorum.  Bir daha eski ben olamam biliyorum, aman zaten olmak da istemiyorum. O kız karamsar, takıntılı ve kendine acı verirdi. Şimdiki ise kendine Turbomend veriyor. İçine bu sefer performans uzmanları fazla mutluluk hormonu koymuş olsa gerek, ben enerji patlaması yaşıyorum.Günde 2 saatten az spor yapamıyorum. Gün içinde kendimi durduramıyorum.  İş yerimdeki herkesin enerjisini çaldığımı hissediyorum.

Bana son günlerde bir şeyler oluyor… Hayatımda mutlu olmadığım kadar mutlu, enerjik, pozitif hissediyorum kendimi ve enerji patlamamla tam bir bomba gibiyim.

Değişimin, değiştikçe güzelleştiğimin herkes farkında. Bense her zamankinden daha fazla hayat doluyum. Enerjimi, ışığımı önce Kilobekçime sonra beni sarhoş eden TURBOMEND’e borçluyum. Hayatımda bir Turbomend öncesi, birde Turbomend sonrası var.  Tanrıya şükrediyorum ki o mail, mail kutuma gelmiş ve ben her zamanki maymun iştahlı halimle alıp başlamışım. Her geçen gün benim enerji patlamam artıyor.
…dediğim gibi bana son günlerde güzel şeyler oluyor.

G.A

 

Açıklama:

HK Performans hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlerin yeri. İster 10 kilo fazlanız olsun ister 50 kilo. Sayıların önemi yok. Butik ve bireye özel çözüm üreten sistemimizle, kendinizi güvende hissedecek ve sadece bedeninizdeki kilolardan değil ruhunuzdaki ağırlıklardan da arınacaksınız. Sağlıklı ve kalıcı zayıflamanın alternatifsiz tek adresi HK Performans. Sizlere gelişerek değişim programını kapsamında; hem web tabanlı online sistemimizden hem de zayıflama kamplarından yararlanma imkanı sunuyoruz.

HK Performans sizi GELİŞEREK ZAYIFLATIR!

Tüm bunları yaparken, eğlendirir ve yaşamayı sevdirir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAŞARANLAR