42_kilo_zayıflama_01

Zayıflama Kampı Analı Kızlı Üyeleri Toplam 42 Kilo ZAYIFLADILAR!

Toplamda 42 Kilo Zayıflayan HK Performans Üyeleri, Şahnur Hanım ve Refika’nın Halil Kargulu ile Röportajı ;

 

Halil Kargulu : Evet arkadaşlar bugün aramızda analı-kızlı Refika ve Şahnur hanım var. Refika’yı 22 kiloyla gönderiyoruz. Şahnur hanım şuan 20 kilo zayıflamış durumda, toplam 42 kilo HK Performans kampında sonuç elde ettiniz. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

Refika : Hangimiz başlayalım? 🙂 Çok iyi hissediyorum. Sürecim çok güzel geçti. 2.5 ay gibi bir süre gayet güzel geçti.

Halil Kargulu : Evet pek kamp gibi değildi senin için, İstanbul’a gidip geliyordun. Sürekli dışarılarda geziyordun ama buna rağmen 22 kilo vermeyi başardın.

Refika : Ama hep HEDEK ODAKlıydım. 🙂

Halil Kargulu : Tabi sen 64 ‘ü sabah gördün. 64 seni hatırlayamadığın geçmiş bir tarihe götürdü mü?

Refika :  Bir kez geçmişim bir daha da görmemiştim ta ki bugüne kadar… 29 yaşındayım herhalde 14-15 yaşındayken bu kilodan bir kere geçmiştim bir daha görememiştim.

Halil Kargulu : Hedefimiz 64 değil, 52 kilo olacak ama bunun için kısa bir mola vermeye ihtiyacımız var. İstanbul’a tatile göndereceğiz. Ondan sonra döndüğünde 52 kilo olmak üzere seni burada bekleyeceğiz ve mutlaka 52 olacaksın. Çünkü o sana yakışan…

Refika :  Olacağım evet. Kendime yakışanı yaşayacağım artık.

Halil Kargulu : Bugüne kadar kendini kaybetmişsin, belki farkında olmamışsın, bir takım kilolar gelmiş ama bundan sonra uyanmış bir şekilde seni buradan gönderiyoruz. Uyanan insan için hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Öyle mi? 52’ye inanıyor musun? 55 diyorduk ama sen 52 diyorsun. Ki 52 sana yakışan bir kilo olacak.

Refika :  Öyle olacak. Hedefim 52 artık.

Şahnur Hanım : Benim de hedefim 52 ne olacak? 🙂

Halil Kargulu : Analı- Kızlı 52’şer kilo harika olacak. Şahnur Hanım siz de HK’yı geçmişten bugüne biliyorsunuz. Kamp deneyimini burada yaşamış olduk. 20 Kilo zayıfladınız. Nasıl hissediyorsunuz?

Şahnur Hanım : Valla süper hissediyorum. Güzel hissetmemek imkansız. Çok hafifledim, kuş gibi hissediyorum kendimi. Daha bir 30 kilo verecek olmama rağmen çok iyi hissediyorum.

Halil Kargulu : Daha yolumuz var sonuçta bu 22 kilo vermiş halimiz. İkinizi de 55 yapacak mıyız? Tabi Refika daha uzun bir ara vereceğiz ama sizi sadece bir düğün dolayısıyla gönderiyorum. 3 hafta sonra 55’e hatta 52’ye direk yolculuk yapacağız. Refika bu arada tatilini yapsın, dönsün. Biz ona yetişmiş olacağız. HK Kampını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Şahnur Hanım : Ben tam dolu dolu 3 ay kaldım. Bu süreç içerisinde sadece 4 gün İstanbul’a gittim.  Şuan giderken de isteyerek gitmiyorum. 🙂 Hala aklım ve kalbim burada.

Halil Kargulu : Tabi çok zor kilo veren bir süreciniz vardı. Sizin için 22 kilo bence çok ciddi bir sonuç, rekor denebilecek bir sonuç öyle değil mi? Geçirdiğiniz cerrahi yöntemler, farklı denemeler, bunlarla birlikte çok zorlu bir süreçti.

Şahnur Hanım : Genç arkadaşlara göre benim durumum biraz daha zordu tabi ama burada hiçbir şey zor değil. Sadece burada olmak gerekiyor. Kilonun sorun olmadığını, kilodan başka her şeyin sorun olduğunu öğrendik. Buraya gelip burada yaşamak lazım. Kesinlikle çok güzel bir süreç geçti. Her gittiğimiz turlar, hepsi birbirinden güzeldi.

Halil Kargulu : Tur derken, dışarıya parkurlarımız vardı. Bu yaz dönemi çok eğlenceli geçti. Tatile gidenler bile bizi kıskanıyordur. Çünkü onlar bile bu kadar aktivite yaşamadılar. Bazı telefonlar alıyorum. Siz tatil gibi yaşıyorsunuz, biz orada zayıflayamayız. Biz zayıflayacağımız bir kamp arıyoruz diyorlar. Oysa ki burası dünyadaki alternatifi olmayan tek bir kurum.

Şahnur Hanım : Eğlendikçe kilo veriyoruz valla.

Halil Kargulu : Sonuçta dünyanın rakamsal anlamda en iyi sonuçlarının alınabildiği bir kamp ve biz bunu eğlenceli bir hale getirebiliyorsak, daha ne istiyorsunuz demek lazım.

Şahnur Hanım : Kamp gibi değil, burası ev gibi. Evimizde gibiyiz o yüzden uzun süreler boyunca kalınabiliyor. Hepimiz kardeş, arkadaş olduk. Kimilerine anne olduk 🙂 Çok güzel dostluklar oldu. Bir an önce 3 hafta geçsin tekrar geri geleyim diye bekleyeceğim.

Halil Kargulu : Peki zayıflamak isteyenlere , kamp arayanlara tavsiyeniz ne olacak?

Şahnur Hanım : Başka hiçbir yerde aramasınlar. Doğru adres, tek yer burası… HK Performans diyorum ben başka hiçbir şey demiyorum. Dünyada yok bence.

Halil Kargulu : Bunu biz bilmiyoruz ama  yaşamadan insanların bunu anlaması pek kolay olmuyor. Çünkü burada GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimlerini vermeye çalışıyoruz. İnsanları uyandırmak, kendini geliştirmek adına çalışıyoruz. Tabi ki fiziksel aktiviteleri kapasitesine uyumlu hale getirip en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Burada 4 farklı hocamız var. 30 çeşit farklı ders programı var. Doğanın içerisinde çok çeşitli parkurlarımız var.

Şahnur Hanım : Muhteşem doğa yürüyüşleri var.

Halil Kargulu : Hedef odaklı, bu kadar eğlenceli bu kadar sonuç odaklı bir kurum bulun, gelin size bedava kamp diyorum. Ben de bu kadar iddialı olayım çünkü ne yaptığımızı biliyoruz. HK Performans olarak biz tesadüflerle yaşamayız. Üyelerimizin ihtiyaçlarının farkındayız.

Şahnur Hanım : Buraya gelip yapılacak tek şey TESLİMİYET. Nasıl olur diye korkmayın sadece gelin yaşayın.

Halil Kargulu :  İnsan kendi potansiyelini yaşıyor ama potansiyelini yaşayabilmesi için bir rehbere ihtiyacınız olabilir. Kendi potansiyelinizi yaşıyorsunuz. Biz olmayanı size vermiyoruz. Olanı çıkartıyoruz ama olanı çıkartırken de bazen yoğun çaba harcadığımız insanlar var. Bazen de TESLİMİYETİ çok güçlü olan birlikte keyifle yol aldığımız arkadaşlarımız var.

Refika : Benim gibi yani 🙂

Halil Kargulu : Evet Refika’dan çok memnunuz biz. Söylenenleri yapma gayreti yeterliydi. Bu nedenle Refika’da iyi bir sonuç aldık.  Şuan en az 25 kilo vermiş gibisin. Hemen hemen ideal kiloda oldun. Şahnur Hanım da öyle… Kesinlikle bu 22 kilo değil. Öncesi-Sonrası fotoğrafları gördüğünüzde diyeceksiniz ki en az 30-35 kilo vermiş. Çünkü burada çok ciddi bir sıkılaşma- incelme programı var. Dolayısıyla burada her şey HEDEF ODAKLIDIR. Ben hepinize teşekkür ediyorum. Çok güzel bir süreçte yine bir araya geleceğiz zaten siz bu kapıdan hiç çıkmış olmuyorsunuz. Onun için sizlere teşekkür ediyorum.

– Biz teşekkür ediyoruz. Hocalarımızın hepsine teşekkürler 🙂

Halil Kargulu : Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

– HK PERFORMANS! 🙂

42_kilo_zayıflama

Açıklama :

Yılların tecrübesi, imza atılan başarıları, bilgi, gözlem ve birikimiyle HK Performans olarak biz sizlerin kilolu olma nedenlerinizi ve KİLO PSİKOLOJİSİNİ çok iyi biliyor, sizi anlıyor, dinliyor ve destekliyoruz. Hakkınızda geniş veriler toplayarak, sizinle yüzeysel değil, derinden ilgilenerek problemi kökünden çözmekte iddialıyız. Yani ruhen ve bedenen gelişerek değişim eğitimleriyle, süreklilik için ÇOK GÜÇLÜ MOTİVASYON, TAKİP – KONTROL mekanizmaları ile,  Tıbbı antrenman ve Fitness eğitmenleri gözetiminde çok yönlü bireysel ve grup çalışmaları ve daha fazlasıyla mutlak başarı olan KALICI ZAYIFLIK  için en doğru ve alternatifsiz, tek adres HK Performans’tır. Tam Teslimiyet, Samimiyet ve Güvenle ”HK” kapısını çalan hiç kimse yarı yolda bırakılmamıştır.  Kalıcılık ve ruhunuzdaki ağırlıklardan kurtulmak için GELİŞEREK DEĞİŞİM Eğitimleri,  Doğa ile iç içe bir yaşam için her gün farklı bir parkur uygulamaları, Eğlenceli sohbetler, canlı müzik performansları ve FİZİKSEL AKTİVİTE çeşitliliği ile HK çatısı altında bulunduğunuz sürede eğlenirken zayıflayacaksınız. HK Performans ile imkansız diye bir şey söz konusu değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAŞARANLAR