zayiflama-kampi-hizli-kilo-verme

1 ton 280 kilo ZAYIFLAYAN HK Performans üyeler Buluşması!

Gerek İstanbul’dan gerekse farklı şehirlerden gelerek bizi onurlandıran ve heyecanımıza ortak olan tüm KİLOKARDEŞLERİNE yürekten teşekkürlerimizi sunar, farklı nedenlerle gelemeyen tüm HK Performans üyelerini yanımızda hissederek ve hissettirerek aynı duygudaşlığı yaşadığımızı bilmenizi isteriz. Bir sonraki etkinlikte hepinizi aramızda görmek istediğimizi şimdiden bildiririz.

Yüreği güzel olan, sevgi dolu tüm HK üyelerini bu güzel günde bizi yalnız bırakmadığı için tekrar teşekkürlerimizi bildiririz.

Siz sadece bedenlerinizden yaklaşık 1.500 kilo stoklarınızda bulunan YAĞLARDAN arınmadınız!  Ruhunuza ağırlık yapan tonlarca kilodan dan da kurtularak ZİHNİNİZİ VE BEDENİNİZİ ÖZGÜRLEŞTİRDİNİZ!
Zihni özgürleşen veya hala bu büyük amaç uğruna, bu yolda kalan tüm HK üyesi KiloKardeşlerine kucak dolusu sevgilerimizi gönderiyoruz.

HK Performans, Yönetim Kurulu Başkanı;
Obezite İle Mücadele Dernek(Omder)Başkanı;
HALİL KARGULU

KİLOKARDEŞİ = HK üyelerinin bir arada bulunduğu özel bir platform ve paylaşım grubudur.

AÇIKLAMA:
HK Performans ile bazen GELİŞEREK DEĞİŞİM eğitimleri,  bazen fiziksel kapasitenizi en iyi şekilde kullanmak için potansiyel antrenman programları, tıbbı antrenman, bazen sınırsızca, doyasıya eğlence ve bazen de yeni keşifler yapma, gezme görme ve yaşama farkındalığı ama  her zaman SAMİMİYET, GÜVEN VE İÇTENLİKLE yaşanan süreçler…

Biz ZAYIFLAMA işi yapmıyoruz! Yaptıklarımız ve yaşadıklarınız sonucu bedeninizdeki yüklerden kurtulurken, ruhunuzdaki tonlar hafiflerken, ZİHNİNİZ DE ÖZGÜRLEŞİYOR

Geriye kalan tek gerçek ise; MÜKEMMEL OLAN SİZ’SİNİZ.

Sizde olan mükemmeli keşfetmek için bizimle yola çıkmaya hazır mısınız?

zayiflama-kampi-kilo-verme

Kalıcı ve Hızlı zayıflamak, güçlü motivasyon, sürekli takip kontrol mekanizmaları, Bilinçli eğitim ve çok yönlü amaca hedefe yönelik desteklerle mümkündür. İşte HK Performans size tüm bunları ve daha fazlasını verebilecek, dünyada alternatifsiz tek adrestir.

GELİŞEREK DEĞİŞİM sadece HK Performans ayrıcalığı ile yaşanır. İdeal kilo ve istediğiniz estetik görünüm ve hayalinizdeki sizi size verecek alternatifsiz tek kapı HK PERFORMANS.

Doğru kapıda Doğru Anahtarlasınız!

    HK PERFORMANS SİZİ VE GELECEĞİNİZİ DEĞİŞTİRİR!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAŞARANLAR