zayiflama_kamplari_kilobekciligi_002

Online Kilobekçiliği Sistemi ile Algı Değişimi

Kilobekçiliği programından memnuniyet dereceniz nedir? Yüzdelik bir rakam verseniz % kaç vermek isterdiniz? Neden?

% 10000 bile az kalır desem… Daha bu sistemi ilk duyduğumda evet bu işe yarayabilir demiştim… Ama 30 küsür yıldır alıştığı şekilde yaşayan bir insanı bu denli değiştirebileceğini hiç ama hiç düşünmemiştim. Ailem, en yakınlarım bile bedensel değişimin yanında aslında yaşam tarzımın değiştiğine şaşırıyorlar. Eskiden yerinden kalkmaya üşenen ben, artık herkes için koşturur oldum. Annemin ufaklığımdan beri söylediği ‘bıktım senin bu tembelliğinden’ lafı geçen ay ‘inanamıyorum hiç mi üşenmiyorsun, nerden buluyorsun bu enerjiyi’ olarak değişti. Yüzeysel olarak yaklaşmak çok zor kilobekçiliği kavramına. Çünkü Kilobekçisi en derinde iyileşmeyen yaralarınızı saran ACİL YARDIM EKİBİ gibidir, kimsenin görmediği. Sizin kendinizin bile bilmediği derideki yaralara merhem olan kilobekçim için memnuniyetimi rakamlara dökmek imkânsızın bile ötesinde.

Kilobekçinizden memnun musunuz? Yeterli desteği alabildiğinizi düşünüyor musunuz?

Memnun muyum, benim aynadaki yansımam gibi olan, hislerime tercüman olan, derdime derman olan, benim bile kendime inanmadığım yerlerde, benden çok BANA inanan, eşim, ailem, en yakınlarım bile üstün körü sorunlarıma yaklaşırken, çok uzakta bile olsa, ruhumdan bile daha yakına gelebildiğini hissettiren, benden önce atacağım adımı, düşünebileceğimi, ne hissedebileceğimi bilenden mi memnun olmayacağım. Neyim ben deli mi? Yeterli desteğin ne olduğunu biliyor muydum ki, size gelmeden önce? Desteğin ne olduğunu biliyordum mu ki, kilobekçimle tanışmadan önce? Ben bunların ne demek olduğunu bilmeden yaşamışım. Gözlerim varken KÖR, kulaklarım varken SAĞIR, aklım varken DELİ, kalbim varken İÇİ BOŞ, hem de BOMBOŞ gezmişim. İnanın benden önce YÜCE ALLAH’IM SİZDEN RAZIDIR.

zayiflama_kampi_online_zayiflama

Kilobekçinizi hangi özellikleri ile tanımlarsınız?

Akıllı, ön sezgileri kuvvetli, pratik zekalı, hassas, inançlı, sevgi dolu, çözüm odaklı, hırslı, güzel insan… Yorulmadan birçok şey daha ekleyebilirim bu listeye.

Takip kontrol sistemi yeterli mi? Daha iyi olması için ne tavsiye edersiniz?

Gayet güzel bir sistem, belki sadece ufacık bir fikir, teknolojinin çok hızla ilerlediği bir çağda yaşıyoruz. Bu sisteme belki bir ses kayıt bölümü ya da video kayıt bölümü eklenebilir. Çok yüksek boyutta olmasa da, bazen insanın kelimeler ile ifade edemediği çok çözümsüz kaldığı ya da akşam kilobekçinize ulaşamadığınız noktada, sesiyle belki mimiği ile anlatmak isteyeceği olabilir, bu olmazsa olmaz değil. Çünkü şu hali ile de yeterliden de fazlası. Belki benim bilemediğim eksileri de olabilir tabii bunun…

Kilobekcisi.com web sayfamızın tasarımı, uygulamaları ve genel işleyişi nasıl buldunuz? Siteyi geliştirme anlamında daha farklı bir öneriniz var mı?

Benim sizi bulmamı sağlayan netteki sayfanızdır. Google’da en önlerde çıkması için zaten yeterli çalışmayı yapmışsınız. Sayfa tasarımı ve konu içeriği gayet başarılı. Ellerinize sağlık…

Kilobekçiliği programı ile diğer yöntemleri kıyaslayabilir misiniz?

Hayır… Kıyas kabul etmez. Dünyada var olan sistemlerin hepsi sizin de gayet ayrıntılı bir şekilde anlattığınız üzere, insan bedenine dayalı sistemler, oysaki biz insan olarak sadece bedenden ibaret değiliz. Siz bunu kendine ilke edinmiş yegane sistemsiniz. Siz istediğiniz andan itibaren bunun dünyada ve ülkemizde tanınabilmesi için elimden geleni yapmaya hazırım.

Kilobekçiliği sistemine katılmaya nasıl karar verdiniz? Neden Kilobekçiliği programını seçtiniz?

İlk önce 2007 yılında yine bir bahar günü yazın sıcaklığını hissetmeye ve kilolarımla başa çıkmaya hazırlandığım bir dönemde internetten buldum sizi. Hemen aradım ama o kadar gereksiz bilgi ile dolmuş beynim doğru olduğunu kabul etmedi. Bir de maddi olanaklar yüzünden sisteme kayıt olamadım. Üzerinden geçen 3 yıl sonra yine sizi aramaya karar verdim. Çok çaresiz ve mutsuz olduğum bir dönemdi. İşsizdim, çok kilo almıştım, sizden yardım istedim, bana imzalı bir kitabınızı yolladınız. Çok nazikçe bir davranıştı. Okuduğumda içimde bir şeylerin uyandığını fark ettim fakat yine maddi olanaksızlıklar yüzünden sisteme üye olamadım ama kitaptan aldığım enerji ile 16 kilo verdim. Daha sonra güzel bir iş sahibi oldum ve verdiğim kiloların 10 kilosunu geri aldığım noktada üye olabilecek maddi gücü de toplamıştım. Nihayet sizden haberdar olmamdan 5 yıl sonra üye olabildim. Hayatımda harcadığım 5 yıla acıyorum ama hayat işte her zaman her şeyi size altın tepside sunmuyor. Neden seçtiğime gelirsek… Denemediğim çare kalmamıştı ve sorunumun temelden çözülmesi gerektiğini biliyordum. Benim sorunum beynimi programlama hatası yapmamdandı. Sıkı bir format gerekiyordu. Bunu da yapabilecek olduğunu düşündüğüm tek sistem sizdiniz. İyi ki varsınız… İyi ki sizi bulabilmişim. 🙂

Programa başlamadan önceki kilonuz ve ölçüleriniz ile bugün geldiğiniz noktadaki kilo ve ölçüleriniz arasındaki fark ne kadardır? Bu değişimi ne kadar zamanda yaşadınız?

Programa başladığım bugün itibarı ile tam 61 gün olmuş. İlk kilom ile şimdiki kilom arasında tam 5.7 kilo fark var. Ama 16 kilo verdiğimde giydiğim kıyafetleri çok rahat giyebiliyorum. Çünkü santim olarak tam 27 cm verdim, bu da neredeyse 2 bedene karşılık geliyor. Hep başaranların hikayelerinde okuyordum ama bir türlü anlam veremiyordum. Göz tartısı ya da ruhen verdiğim kilo diye… Ama artık çok net anlayabiliyorum… Ben de tartıda 6 kiloya yakın vermiş olmakla birlikte sanki 15 kilo vermiş gibi görünüyor ve o bedende kıyafetler giyiyorum ve tabii ki her şeyden önemlisi kişilik gelişiminizin üst seviyelere çıkması… Çağımızda anti depresanların aspirin kullanılır gibi tüketildiği, stresin her hastalığın başı olduğunu kabul edersek bu sistemde kavuştuğum iç huzurumu ve ailemle yakaladığım mutluluğu hiç bir ilacın veya hiç bir sistemin bana sağlayabileceğini düşünmüyorum. Bu toplu bir evrim, beni ve dolayısı ile çevremi aydınlatan bir evrim.

Kilobekçiliği programını yakınlarınıza ve çevrenize önerir misiniz?

Önermeye başladım bile… İlk başta bütün ailemin nerdeyse size ihtiyacı var. Ondan sonra tabii çevremde takip eden birçok arkadaşım bendeki değişimin farkındalar ve gelişen olayları hayretle izliyorlar. İnanamayacaksınız…

Kilobekçiliği sistemimizden ileride yeniden yararlanmak isterseniz veya silkelenme kürüne geldiğinizde aynı Kilobekçiniz ile mi devam etmek istersiniz?

KESİNLİKLEEEE… KESİNLİKLE… KESİNLİKLE… KESİNLİKLE…

turbo 5.

TURBOMEND HAKKINDA

Turbomend hakkındaki genel değerlendirmeniz nedir? Turbomend kullanımı sürecinde açlık, tokluk ve enerji anlamında ne gibi farklılıklar yaşadınız?

Harika bir ürün. İlk defa aldığınızda hemen bir şeyler hissetmiyorsunuz ama devam eden günlerde enerjiniz sürekli artmaya başlıyor. Biraz önce Turbomend’den beklentiniz nedir sorusuna verdiğim cevabı okudum, ne istediysem hepsini sağlamış bana. Güne erken başlarken artık zorlanmıyorum, dinlenmiş kalkıyorum, gün içinde hiçbir şey yemesem dahi kendimi aç hissetmiyorum. Sabahları uyandığımda spor yaparken muhakkak kullanıyorum. Çünkü performansımı ciddi bir şekilde arttırıyor.

Turbomend ürününü kimlere önerirsiniz?

Kendini sürekli yorgun, bitkin hissedenlere, açlığa dayanamadığını söyleyenlere, atıştırmayı seven ve ağzı bir türlü durmayanlara, benim gibi kola bağımlısı olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Turbomend tabanlı tam arınma kürü hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Turbomend’in vücuduma etkilerini görmeden önce, örnek kullanımı gördüğüm de, yok artık bu ne aç da gezinilmez ki dedikten sonra, ben de aynı şeyleri yaşadığımda kendi kendime şaşırıp kaldım. Kendimi çok daha hafif ve sağlıklı hissediyorum.

Turbomend destekli eğitim programda zorlandığınız zamanlar oldu mu? Varsa bu anları biraz detaylandırır mısınız?

Aslına bakarsanız, ilk defa hayatımda rejimsiz ve ilaçsız canım hiçbir şeyi istemeden epey uzun bir süre geçirdim. Benim için uzundu en azından. Sonra canım bir şeyler istediğinde de, kendimi tutmadım ve zehir miktarda yedim. Ama bunun geçici olduğunu bilmek güzeldi.

Turbomend kullanımı sırasında herhangi bir olumsuz fiziksel belirti veya yan etki ile karşılaştınız mı?

Kesinlikle tadı çok güzel ve içim çok rahat ve hatta zevkli…

Üstün performans destek ürünü ile Gelişerek Değişim Eğitimi Model Programını, bir arada almanız size nasıl bir ayrıcalık kattı?

Turbomend sürekli ağzıma atıştıracak bir şeyler atma ya da çay, kahve ve kola tüketimimi yok etti. Yerine koyacak bir şeylerin olması ve bunun da tatlı bir şey olması güzel. Kendinizi sadece suya hapsetmiyorsunuz.

Ürün destekli zayıflama süreci; öncesi ve sonrasında tartı ve ölçümlerdeki değişim nedir?

Tartı da daha önce yaptığım rejim süresine göre verdiğim kilolara nazaran çok fazla bir değişiklik olmasa da, ölçülerimde sanki 10 kilo vermişim gibi bir etki söz konusu. Ama daha da önemlisi önceden hareket etmeye üşenirken, şimdi hareket etmeyi seven bir insan oldum. Bu benim için her şeyden daha da önemli. Tabii hayata bakış açımın kazandığı olumluluğu saymıyorum bile. 🙂

E.G

zayiflama_kamplari_kilobekciligi_003

Açıklama: 

HK Performans, 2006 yılından bu yana Türkiye ve dünyada en etkili, hızlı, kalıcı ve sağlıklı zayıflama yöntemlerini bilen, sizlerin kilolu olma nedenlerini ve kesin çözümlerini açıkça ortaya koyan eşsiz bir eğitim ve danışmanlık kurumudur.

Bu sistemde yasak yok! Diyet-rejim yok! Hayatın bütün güzelliklerini keşfederken, son hedef olan İDEAL KİLOYA ulaşacaksınız. Hem eğlenecek hem de zayıflayacaksınız. Son derece donanımlı, tecrübeli danışmanların ihtiyacınız olan her an desteği ile hayalinize kavuşacaksınız.

HK üyesi olmak her zaman ayrıcalıktır! HK kapısından girdiğiniz andan itibaren bu ayrıcalığı hissedersiniz. Bu denli kapsamlı bir ZAYIFLAMA sistemi ile herhangi bir yöntem kıyaslanamaz!

Sizi gerçeği yaşamaya davet ediyoruz. ”Başarabileceğinizi” kanıtlayacağız.
Tam TESLİMİYET ile HK’ya gelen herkes %100 değişir.

HK PERFORMANS EĞİTMENLERİ

zayiflama kampi_09

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAŞARANLAR