HK Peformans Halil Kargulu 02

2 Ayda ZAYIFLAMA KAMPINDA 30 KİLO VERME BAŞARISI!

Halil Kargulu: Evet arkadaşlar bugün aramızda Sevim var. Sevim Siirt’ten geldi. 8 yaşındaki kızını Mersin’e ailesinin yanına bıraktı ve tam 2 ay oldu. HK Performans eğitim ve zayıflama kampında vakit geçirdi. Bu kapıdan içeri girdiğinde 130 kiloydu ve bugün 99’u gördük. 99’u görene kadar kamptasın dedim ama tam 2 ay yeterli oldu. 30 kilo zayıflamış biri olarak kendini tanıtıp, bu süreci nasıl geçirdiğini anlatır mısın?
– Ben Sevim, 30 yaşındayım. Geldiğimde 130 kiloydum, çok hasta geldim, çok kötü geldim. Hatta burada durmaz, gider diyenler bile oldu ama bizi şaşırttın dediler. Hala kalmak istiyorum ama dediğiniz gibi biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Kızım çok özledi beni, en azından 99 kilo halimi görsün. 30 kilo verdim. Önce rabbimiz ve sizin sayenizde çok mutluyum, huzurluyum. Buradan ayrılacağım için üzülüyorum. Sizi çok seviyorum hocam iyi ki varsınız! Benim için hayat şimdi başlıyor, daha güzel şeyler olacak.
Halil Kargulu:  Evet biz de kilo vermek UYANMAKTAN sonra başlar diyoruz. Verdiğiniz rakamsal anlamdaki yüksek kiloların hiçbir değeri yok eğer uyanamamışsanız… Sen de bu 2 ay süre içerisinde ” UYANDIM” diyebiliyor musun?
– Ben geç kalmışım ama uyandım.  Özellikle şunu hiç unutmayacağım, ben buraya ayaklarım çok şiş geldim, çok hasta gibi gelmiştim. Şu dere sayesinde ayaklarım bir gün içinde ayaklarım dümdüz 38 numaraya geri döndüm 🙂 Şu an kendimi 90-80 o aralar hissediyorum. Hiçbir şey daha bitmedi, yeni başlıyorum. En azından çok şükür 2 ayda 30 kilo verdim. Hatta daha bile fazla kilo verdim gibi hissediyorum.
HK Performans Halil Kargulu 003
Halil Kargulu: Görüntü ve hissiyat anlamında 35-40 kilo kadar değişimi biz görebiliyoruz ama tartıyı okumak gerekirse orada sadece 30 kilo olarak görüyoruz. Oysa ki his olarak ve sıkılaşma olarak ki buradaki programlar vücut sıkılaşmasını daha ön planda tutan programlardır. Dolayısıyla dışarıdan bakanlar için 35-40 kilo vermiş gibi hissediliyor desek yalan olmaz.
– Öyle hocam, iyi ki eşim burası güvenilir, hadi git dedi bana…
Halil Kargulu: Eşin polis ve güvenilir dediyse HK Performans için bir referans…
– Kesinlikle o zaten internette gördükten sonra aradığımız yer burası dedi. Burası güvenilir bir yere benziyor ve biz sizi sürekli telefonlarla aradık, siz de sağolun beni kabul ettiniz, burada bana özel programlar yaptınız. Ben yeri geldi dinlenerek kilo verdim. Sizin dediğiniz hiçbir şeyi unutmayacağım. Yoluma devam edeceğim inşallah
Halil Kargulu: Durmak yok, yola devam diyoruz. Bu bir başlamaya başlama aşaması diyoruz. Asıl hayat, bundan sonraki tercihlerimizle olacak, tabi ki seni yalnız bırakmamak için çalışmalar yapacağız. Uzaktan eğitim sistemleriyle destekleyeceğiz ama tabi ki kampa şöyle birkaç ay daha bekliyor olacağız. Niyet de bu yönde zaten…

-Sizi çok seviyorum hocam

Halil Kargulu HK Performans 118
Halil Kargulu:  Biz de seni çok sevdik yani burada  şarkılarınla, Türkülerinle çok renkli bir hayat profili çizdin. Her arkadaşımızın farklı renkleri var ama sen de kendi renginle ortama farklılık kattın. Hep birlikte grup psikolojisi içinde tek bir amacımız var. Hepimiz kendimize yakışan kiloya ulaşmak için buradayız. Zaten BUTİK çalıştığımız için, 10 kişilik bir ekibimiz olduğu için herkes uyum sağlıyor. Sen de bu sinerjiyi bize verdin. Çok güzel bir süreç geçirdik ama çok hızlı geçti bu 2 ay
– Çok hızlı ve çok güzel geçiyor. Ben kendimi burada hep çok özel hissettim. Çok mutluyum iyi ki sizi tanıdım diyorum.

Halil Kargulu: Biz de iyi ki seni tanıdık diyoruz. Peki zayıflamak uğruna hayatını mahvedenlere, bir arayış içinde olanlara ne tavsiye edersin?

Halil Kargulu HK Performans 117
-Ben kesinlikle HK Performans diyorum! Kesinlikle buraya gelmelisiniz, burada sizi özel hissettiriyorlar, sizin vücudunuza göre hareketleriniz oluyor. Burayı kesin gelip görmelisiniz ve bu duyguları tatmalısınız. Buradan mutlu ayrılacağınıza eminim.
Halil Kargulu: Hepimizin başlamaya başlama aşaması farklı, burası başlangıç noktası, hayata daha farklı bir gözle bakabilme noktası, bundan sonraki geleceğimizi değiştirme, şekillendirme noktası HK Performans! Biz sana çok teşekkür ediyoruz, ailene çok selamlar…
– Beni unutmayın hocam.
Halil Kargulu:  Seni unutmayacağız. Sen de bizi unutma, güzel günler henüz başlangıç,  her şey bundan sonra olacak, süreç devam ediyor, daha kiloluyuz kendi idealimiz elbette yakalamadık ama son hedeften şüphe var mı?
– Kesinlikle artık yok.
Halil Kargulu:  Son hedeften şüphe duymamak başarıdır. Bunu yürekten dile getirebiliyorsan başarmışsın demektir.
-Yaşıyorum artık, yaşadığımı hissediyorum. Bu süreçteki yardımlarınızla, desteğinizle ben şu an gerçekten hayata yeniden geldim gibi hissediyorum.  Şimdi hayat yeni başlıyor benim için…
Halil Kargulu:  Unutmadan da hemen soralım, herkese soruyoruz. Burada 3 cümle kaldıysa zihninde bu bizim için daha büyük başarı diyoruz. Senin aklında kalan 3 cümle var mı?
– Ben istediğim kiloya geldiğimde 3 cümleyi söyleyeceğim. Şuan değil 🙂 Çünkü herkes istediği kiloya gelince söylüyor. Ben de ideal kiloma gelince 3 cümleyi söyleyeceğim.
Halil Kargulu:  Çok teşekkür ediyoruz. HK Performans sizi değiştirir, geliştirir ve yaşatır diyoruz.
Halil Kargulu HK Performans 120
Not:  Değerli HK Performans Yatılı Zayıflama ve Eğitim Kampı Üyemize göstermiş olduğu çabalarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Halil Kargulu HK Performans 124

Açıklama:

HK Performans, siz hayatın farklı renklerini yaşarken, RUHEN ve BEDENEN GELİŞEREK ZAYIFLAMA üzerine alternatifi olmayan bir sistemi yaşatır. Her gün değişen HEDEF ODAKLI çok yönlü eğitim ve aktivitelerle sizi İDEAL KİLOYA ulaştırır.

2006 yılından bu yana, OBEZİTENİN kesin nedenlerini ve sonuçlarını bilen çok donanımlı ve tecrübeli danışmanların ihtiyacınız olan her an desteği ile hayalinize kavuşmaya hazır mısınız? HK üyeleri her zaman ayrıcalıklıdır ve HK Performans her zaman kendine yakışanı yapar, en başarılı sistemi ortaya koyar. Gerçekleri gören herkesin geleceği yer HK Performans’tır. Siz bu gerçekleri ne kadar erken fark ederseniz o kadar kazançlı olursunuz. Kalıcı değişimler, sağlıklı ve en hızlı zayıflama için HK Performans!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAŞARANLAR