zayiflama_kampi_hk_performans_002

32 Kilo ZAYIFLAMA 3 Bölge Toplamda 83 cm İNCELME!

Kilobekçiliği programından memnuniyet dereceniz nedir? Yüzdelik bir rakam verseniz % kaç vermek isterdiniz? Neden?

Rakamsal değeri var mı? Bence rakamsal değeri yok ama illa da bir rakamsa %100 veriyorum. Ben ankette ona %95 puan verdim çünkü hiç kimse dört dörtlük değildir diye düşünüyorum. Ben onu dört dörtlük görsem de.

Kilobekçinizden memnun musunuz? Yeterli desteği alabildiğinizi düşünüyor musunuz?
Evet, çok memnun kaldım. Evet, yeterli desteği aldım. Problemli olan her konuda bana yeterli şekilde destek verdi.

Kilobekçinizi hangi özellikleri ile tanımlarsınız?
Yaşamayı çok seven, her ortamda mutlu olabilen, sabırlı, güçlü biri.

Takip kontrol sistemi yeterli mi? Daha iyi olması için ne tavsiye edersiniz?
Yeterli. Herhangi bir tavsiyem yok.

Kilobekcisi.com web sayfamızın tasarımı, uygulamaları ve genel işleyişi nasıl buldunuz? Siteyi geliştirme anlamında daha farklı bir öneriniz var mı?
Takip ve kontrol sistemini tüketimler için kutucukları içine saat dilimleri yazılabilir. Rengi daha canlı olabilir.

Kilobekçiliği programı ile diğer yöntemleri kıyaslayabilir misiniz?
Hangi yöntemi kıyaslayacağım başka yöntem mi var?

Kilobekçiliği sistemine katılmaya nasıl karar verdiniz? Neden Kilobekçiliği programını seçtiniz?
En kötü ruh haliyle karar verdim. Ölümle kalım arasında bir çizgideydim. Ya yaşamı seçecektim ya da yiyerek ölümü… İşte bu ruh halinde arayışlar içindeydim. Bir insan neden yemek yer diye düşündüğümde bütün vücudu yöneten beynin hasta olursa o beyinde vücuda göndereceği sinyaller de hasta olur diye düşünerek beynimi iyileştirmem gerekiyordu. Yani beynimdeki karanlık geçmişi silip aydınlık bir geleceğe adım atmak istiyordum. Yani ruhumu hafifletmek istiyordum. İşte bu ruh haliyle KB sistemine katılmak istedim. Neden Kilobekçiliği programını seçtiniz? Neden mi? Ruhumu hafifletmek istiyordum. Çok sıkıntılı olduğum bir gün arkadaşım derdime çare bulmak adına “sana nasıl yardım edelim” demişti. Ben de ona “ne istiyorum biliyor musun?” dedim. “Karşımda bir psikolog olacak. Saatlerce ben anlatacağım o dinleyecek. Dinledikçe bana yardım edecek. Beni değiştirecek, eskileri silip yerine yeni şeyler öğretecek, beni eğitecek ama rahat konuşabilmem için ne o beni ne de ben onu görmeyeceğim. Aramızda hep bir perde olacak demiştim. Allah’ım benim bu sözlerimi duyup 15 gün sonra karşıma Kilobekçiliğini çıkarmıştı ve zayıfladıkça o arkadaşım “sen o doktoru buldun değil mi ?” demişti. İşte nedenim bu… Ben anlattım o dinledi beni eğitti ve değiştirdi.

Programa başlamadan önceki kilonuz ve ölçüleriniz ile bugün geldiğiniz noktadaki kilo ve ölçüleriniz arasındaki fark ne kadardır? Bu değişimi ne kadar zamanda yaşadınız?
32 Kilo zayıfladım. 83 cm incelme. 7 ay kadar bir sürede yaşadım.

Kilobekçiliği programını yakınlarınıza ve çevrenize önerir misiniz?
Önerir miyim bilmem. O benim Kilobekçim… Kimsenin olmasın istemem. O yüzden de önermem herhalde. Tabi ki latife yapıyorum. Şiddetle öneririm harika bir sistem. İnsanlar kilolu olsun olmasın bu sistemden faydalanmaları gerektiğini düşünüyorum.

Kilobekçiliği sistemimizden ileride yeniden yararlanmak isterseniz veya silkelenme kürüne geldiğinizde aynı Kilobekçiniz ile mi devam etmek istersiniz?
Evet tekrar bu sistemden faydalanmak istiyorum. Aynı kilobekçimle devam etmek isterim.

Verilen kiloların kalıcılığı, takip kontrolün sağlanması ve sonuçların daha da pekişmesi için her 6 ayda bir destek olarak silkelenme kürü (1 ay) almak ister misiniz? Böyle bir desteğe en azından birkaç kür olacak şekilde ihtiyaç var mı?
İlk bir yıl 3 ay aralıklarla 1 ay olsa çok daha iyi olur. İhtiyaç var tabi ki.

Kilobekçiliğinin online olması sizce faydalı mı? Haftada yarım saat konuşmak mı yoksa günde ihtiyaç halinde saatlerce iletişim kurmak mı avantajlı? Bu bağlamda online sistemi nasıl değerlendiriyorsunuz?
Evet, faydalı çünkü karşındakini görmüyorsun. Her şeyini rahatlıkla anlatabiliyorsun.

Bugüne kadar yaşadığınız tecrübeler doğrultusunda Kilobekçiliği sizce nedir? Sizin için neyi ifade ediyor ve hayatınıza ne gibi katkıları oldu? (Lütfen detaylı şekilde yorumlayınız)
Kilobekçisi nedir sorusuna, o bir melek diye cevap verebilirim. Neden mi melek? Melekler görünmez ama her an yanımızdadırlar. İşte kilobekçileri de aynı. Her an yanımızdalar. Onunla konuşuyor, derdini, mutluğunu, sevincini, heyecanını onunla paylaşıyorsun. İlk zamanlar belirsizlikler içindeyken gün geçtikce kendine çok yakın hissediyorsun. Öyle bir hal alıyor ki her yaptığın hatada yanındaymış gibi kulağına fısıldıyor, doğru yolu sana gösteriyor. Her an, her dakika benimle koşuyor, benimle oynuyor, benimle yürüyor, benimle nefes alıyor, benimle su içiyor. Kilobekçiliği, yaşamın boyunca yapamadığın, erteleyip durduğun hayallerini gerçekleştiren “hayatta başaramam” dediğin şeylerde başarıya ulaştırana kadar senin yanında olan, yıllarca keşkeler dedirttiren hatalar için keşkeler yerine yaşandı ve bitti dedirten arkana dönüp bakmadan anı an yaşatan, her şerde hayır arayan olduysa olmuştur diyecek kadar yüreklendiren, başkaları için değil kendim için yaşamayı öğreten, hayatı yaşanacak kadar eğlenceli kılan, saymakla bitemeyecek kadar güzel olan her şeyi sunan bir melek…

zayiflama_kamplari_kilobekciligi_005

Program Öncesi ve Sonrası Algı Değişimi

Lütfen yemek çeşitliliğindeki değişimi program öncesi ve bugün geldiğimiz noktada karşılaştırarak değerlendiriniz.
Programdan önce yemek çok seçer ve bilmediğim tatlara ön yargılı davranırdım. Sevdiğim yemeği de zararlı, faydasını düşünmeden sonu gelene kadar yerdim. Program sonrasında ön yargı ile yaklaşıp, yemediğim sağlıklı yiyeceklerin farkına vardım. Daha sağlıklı şeyler tercih ediyorum. Program öncesi de sağlıksız şeyler tüketmiyor, her şeyin doğalını tüketiyordum. Program sonrasında zehir miktarda olmak kaydıyla tüketiyorum.

Lütfen tüketimde değişen miktar algınızı program öncesi ve sonrası şeklinde değerlendiriniz.
Program öncesi miktar algım yoktu, sınırsız yiyordum.
Program sonrasında zehir miktarda diyorum.

Sıcak ve soğuk içeceklerdeki şekere bakış açısı ve miktar algısını program öncesi ve bugün şeklinde değerlendiriniz.
Program öncesinde şeker kullanmıyordum.
Program sonrasında da kullanmıyorum.

Normal zamanlarda tatlı yeme isteğinizi program öncesi ve şimdi şeklinde değerlendiriniz.
Program öncesi bazı dönemler haricinde çok tatlı isteğim olmadı ama tatlı yedikçe yiyesim geliyordu.
Program sonrası tatlı ihtiyacım olmadı.

Stresli, sıkıntılı, negatif duygu ve düşünceli olduğunuz zamanlardaki tatlı yeme isteğinizi program öncesi ve şimdi olacak şekilde yazınız.
Stresli dönemlerde tatlı ihtiyacımdan çok her şey yeme ihtiyacı oluşuyordu. Program sonrası dönem dönem dalgalanmalar olsa da hemen kendimi toparlıyor telafi edebiliyorum. Stresli olduğumda nefes egzersizleri yapıyor, bazen oynayarak stresten uzaklaşıyorum. Bu da yemek yeme duyguma engel oluyor. Artık stresli olduğumda yemeğe yönelmiyorum.

Açlık kavramı, duygusal ve ruhsal açlığın tanımı ve bu anlamda yaşadığınız duygular ve tercihleri program öncesi ile kıyaslayınız?
Program öncesi duygusal ve ruhsal açlık tanımını stresten yemeğe saldırma olarak tanımlayabilirim. Gün boyunca işte, evde olan her stresli olaylarda tıkınırcasına yemek yerdim. Bütün stresimi yemekten çıkarırdım. Program sonrası ise açlık hissetmiyorum. Olaylara bakış açım değiştiği için artık stresli değilim. Strese girdiğim zaman yemek yerine başka şeylere yöneliyor ve stresimi atıyorum.

Lütfen egzersize bakış açınız, sürekliği ve günlük hareketlilik faaliyetlerimiz de program öncesi ve sonrası şeklinde ki düşüncelerinizi yazınız.
Program önceleri çok tembel ve yerimden kalkmak istemiyordum. Bazen egzersiz yapmak istesem de sadece düşüncede kalıyordu. Gün geçtikçe çok hareketsizleşmiştim. Nefes bile alamıyordum.
Program sonrası yerimde duramıyorum, oturmak bile istemiyorum. Durmadan hareketli bir şeyler yapmak istiyorum. Yürümek, oynamak vb şeyler…

Lütfen başarıya olan inancınız, zayıflamaya bakış açınız, ben başarabilirim-zayıflayabilirim düşünceniz ve bu konuda kendinize olan güveninizi program öncesi ve sonrası şeklinde yazınız.
Programdan önce artık bir daha kilo vereceğimi düşünmüyordum. Resmen yemek yiyerek intihar ediyordum. Program sonrası bu sistemle karşılaşınca kendime güven geldi ve ben de başarabilirim düşünerek OMDER ailesine katıldım. Gün geçtikçe kendime olan güvenim daha da çok arttı. Bu sadece zayıflamak olarak değil, her konuda kendime olan güvenim arttı.

Lütfen zayıflama konusunda Kilobekçiliği programı hakkındaki düşüncelerinizi ve programa olan güveninizi program öncesi ve sonrası şeklinde yazınız.
Program öncesi Kilobekçiliği ile ilgili çok şey bilerek başlamadım sadece kurtuluşum olarak görüyordum. Neler yaşayacağım nelerle karşılaşacağım konusunda hiç bilgim yoktu ama ilk günden farklarını göstermişti. Aslında ilk başlarda güven problemi vardı. Program sonrası tek söyleyebileceğim şey harika bir sistem. Bence kilo ile sınırlı kalmayıp sigara bırakma konusunda da bu işi geliştirmeliler. Programa sonuna kadar güvendim o güveni bana verdiler.

Giyim tarzınız ve giysilerinize bakış açınızı, program öncesi ve sonrası giyim algınız ve düşünceleriniz nasıl?
Program öncesi genelde siyah ve koyu renkleri seçiyordum. XXXL bedeni kıyafetler, anne modeli olduğu için çok şey bulamıyor ve diktiriyordum.
Program sonrası cıvıl cıvıl renkli kıyafetler giyinmeyi seviyorum. Yılların acısını çıkartmak adına…

Lütfen Fast Food kültürüne bakış açınızı ve yaklaşımınızı program öncesi ve sonrası şeklinde yapınız.
Fast food program öncesi de tüketmiyordum. Çok sağlıksız olduğunu biliyorum.

Lütfen Kilolu, Obez ve Morbid Obez kişilere karşı yaklaşımlarınızı ve bakış açılarınızı program öncesi ve sonrası şeklinde yazınız.
Program öncesi kurtuluşu olmayan bir hastalığımızın olduğunu düşünüyordum, kendim ve onlar odına üzülüyordum. Program sonrasında kurtuluş yolunun olduğunu kendim yaşayarak gördüğüm için bundan sonra onlara gerekli yönlendirme ile bu programdan faydalanmalarını sağlayacağım.

İnsanların kilolu insanlara tepki vermelerine, tepki verme! Program öncesi ve sonrası düşünceleriniz nelerdir?
Program öncesi nedense insanlar kilolu insanlarla bir araya geldiklerinde her iki kelimeden biri kilo problemiyle ilgili oluyordu. Normalde takdir etmeyip ama sözde moral vermek için yakıştığını söyleyecek kadar cüretkar oluyorlar. Onlar öyle davrandıkça tepki olarak daha fazla yemek yiyordum.
Program sonrası kilolu insanlara tepki vermelerine daha çok tepki gösteriyorum onların duygularını, ne olduğunu daha önce kilolu olarak anlatıyorum. Yani yıllarca sakladığım gerçek yüzümle anlatıyorum kilolu insanların duygularını. Sonrasında kim nederse desin, ne düşünürse düşünsün hiç takmıyor ve gülüp geçiyorum.

Çevrenizdeki zayıf insanlara karşı bakış açılarınızı ve zayıflıklarını muhafaza etmek için gösterdikleri yada çevrelerine bunu yansıtmadan kendi içlerinde yaşadıkları çatışmalar, kopan fırtınalar ve zorluklar hakkındaki düşüncelerinizi program öncesi ve sonrası şeklinde değerlendiriniz.
Program öncesi zayıf insanların 1 kiloyu bile problem etmeleri çok sinirim bozuyordu. Sanki 10 kilo almış gibi tavırlar takınmaları ve hemen egzersize başlayacaklarını ifade etmeleri artık hamur işi tüketmeyeceklerini söylerler ama hiçbir şey yapmadan aldıklarını bir bakmışsın vermiş oluyorlardı. Bu düşünceleri de ne hikmetse kilolu insanları görünce daha da yoğunlaşıyordu daha doğrusu öyle hissediyordum. Program sonrasında anladım ki zayıf insanların bedendeki 1 kilo fazlalık ruhlarına 10 kilo olarak ağırlaştırıyorlar.

İdeal kilosunda olan kişilerin kilolu insanlar hakkında ki düşüncelerini program öncesi ve sonrası şeklinde görebildiğiniz kadarı ile yorumlayınız.
Program öncesi, kilosu ideal olanlar kesinlikle kilolu insanların duygularını anlayamıyorlar.
Program sonrası fikrim değişmedi, kesinlikle kilolu insanların neden kilo aldığını anlayamıyorlar.

Lütfen Diyet – Rejim gibi kavramlara bakış açınızı program öncesi ve sonrası şeklinde yazınız.
Program öncesinde de diyet veya rejim yaptım ama çok sıkıcıydı. Nedense bir yerlerde yanlışlıklar olduğunu hissediyordum. Diyetle zayıflanmayacağını hissediyor ama çıkar yolun ne olduğunu bilemiyordum. Program sonrası diyetin tek başına kilo verdirmediğini ayrıca diyet fikrinin insanlara daha fazla kilo aldırdığını öğrendim. İnsanın ruhu özgürleşmeyince diyet insanı zayıflatması gerekirken iyice kilo aldırdığını öğrendim.

Mutluluk arayışınız, yalnızlık ve anlaşılamamak gibi hislerde genel olarak ilk tercihleriniz nasıldı? Program öncesi ve sonrası düşünceleriniz lütfen.
Çok mutsuzdum. Nedense hiç kimseye kendimi ifade edemiyordum. Hani ruhlar insanlara birşeyler anlatır da insanlar ruhları duymaz ya… Beni de hiç kimse duymuyor ve anlayamıyordu. Bu durum daha da çok mutsuz ediyor ve daha fazla yemek yemeye yöneltiyordu. Program sonrası kendimi anlatmıyor ve anlamalarını da beklemiyorum çünkü artık değişimlerimle onlar beni fazlasıyla anlamaya başladılar. Kendime güvenim geldi ve her şeyimi rahatça ifade edebiliyor ve anlatabiliyorum. Bu durumlar beni çok mutlu ediyor. Artık İnsanların beni anlaması için efor harcamıyor mutluğum ve kendim için yaşamaya çalışıyorum.

zayiflama_kampi_hk_performans_001

Not: HK Performans üyemize değerli paylaşımları için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Açıklama:
2006 yılından bu yana HK Performans, OBEZİTE üzerine kalıcı, sağlıklı ve en hızlı yöntemleri sunan, hedef odaklı ve sürdürülebilir olması açısından eğlenerek zayıflayacağınız bir GELİŞEREK ZAYIFLAMA sistemi yaşatır.

Çok güçlü TAKİP-KONTROL ve MORAL-MOTİVASYON programları ile hayatın her anından keyif alacak, potansiyelinizi sonuna kadar keşfedeceksiniz. KALICI ZAYIFLAMAK isteyen herkes için dünyada alternatifsiz tek doğru adres HK Performans’tır. Bu gerçeği ne kadar erken fark ederseniz o kadar kazançlı olursunuz.

Siz de İDEAL KİLOYA ulaşmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin. İyisi mi siz, hayalini kurduğunuz elbisenin ölçülerini şimdiden ısmarlayın ve tam TESLİMİYET ile HK kapısını çalın. BİZ SİZİ DEĞİŞTİREMEZSEK, HİÇ KİMSE DEĞİŞTİREMEZ!

HK PERFORMANS EĞİTMENLERİ

zayiflama_kamplari_kilobekciligi_004

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAŞARANLAR