zayiflama_kamplari_105

Online Zayıflama Sisteminde 45,3 KİLO VEREN üyenin Kilobekçiliği Değerlendirmesi

1.Kilobekçiliği programından memnuniyet dereceniz nedir? Yüzdelik bir rakam verseniz % kaç vermek isterdiniz? Neden?

%100 verirdim.

NEDEN: Bu sistemde sabır, anlayış, sevgi, hoşgörü ve kişinin özünü yaşayarak kilo vermesi var.

Bu sistem içinde her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Öncelikle Online Zayıflama Sistemini bu denli harika hazırlayan HK PERFORMANS ailesinin emeğine sağlık, gönülden tebrik ederim. Sistemi yaşamaya başladığınız andan itibaren içinde yaşadıklarınız ve online zayıflama sistemin bu kadar donanımlı olması “İŞTE BU” dedirtiyordu.

2. Kilobekçinizden memnun musunuz? Yeterli desteği alabildiğinizi düşünüyor musunuz?

Evet, çok memnunum %100. Her koşulda ve şartta yeterli desteği de aldım.

Benim yaşım 33. Çocukluk yıllarımdan bu yana yaşadığım kilo sorunumu; bu sistem ve kilobekçim sayesinde yenmeyi BAŞARDIM. Kilobekçimin bana öğrettikleriyle hayatımda yaşamadığım ilkleri yaşadım. Kilobekçim sayesinde kendi özüme döndüm gerçek “BEN” ile tanıştım ve en önemliside KENDİMİ sevmeyi ve  önce BEN demeyi öğretti.

Bu yolculukta benimle beraber ağladı, benimle beraber güldü. Kısacası Kilobekçim beni yeniden İNŞAA etti. Böyle durumda Kilobekçime nasıl % 100 vermem.

3.Kilobekçinizi hangi özellikleri ile tanımlarsınız?

Sabırlı,anlayışlı, pozitif, bilgili, çözüm odaklı, sevimli…Yüzünü görmedim ama onun benimlekonuşurken sadece sesinden aldığım enerji bile benim bu yolda başarılı olmama etkenlerden sadece bir tanesi ve iyi bir eğitici diye tanımlarım.

4.Takip kontrol sistemi yeterli mi? Daha iyi olması için ne tavsiye edersiniz?

Bence yeterli.

5. Kilobekcisi.com web sayfamızın tasarımı, uygulamaları ve genel işleyişi nasıl buldunuz? Siteyi geliştirme anlamında daha farklı bir öneriniz var mı?

“Harika, mükemmel” derim. Tabii ki sitenin işlevi ve siteye erişimi kolay ve keyif verici.

6.Kilobekçiliği programı ile diğer yöntemleri kıyaslayabilir misiniz?

Hiçbir sistemle kıyaslayamam…

Çünkü bana diyetisyenler, akupunkturlar veya farklı yöntemler saçma geliyordu.Ben hiç diyetisyene gitmedim inanmıyordum. Çünkü çevremdeki kişilerden,arkadaşlardan gidenler oluyordu. Geri geldiklerinde ellerinde kocaman bir diyet listesi “bu ne ya?”derdim. “Vücudu tamam bu listeyle dizginleyebileceğinizi misanıyorsunuz peki ya DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİZDEKİ baskıyı nasıl dengede tutabileceğiz?”derdim ki en nihayetinde doğru pencereden bakıyormuşum ama bana bir REHBERbeni benim gibi yaşayan bir can eksikmiş.

Asıl çözüm BEYİNDE, DÜŞÜNCEDE bitiyordu bunu biliyordum ama yol gösteren beni anlayan ve her koşulda bana destek veren bir yoldaşım olması gerekiyormuş.

7. Kilobekçiliği sistemine katılmaya nasıl karar verdiniz? Neden Kilobekçiliği programını seçtiniz?

Elbette ki fazla kilolarım yüzünden hatta fazlalık değil önünü alamasam OBEZ durumuna kadar gidecektim:(

Kilobekçiliği sistemine katılmadan önce çok takip ettim. 9 ay gibi bir süre takibimdeydi ama sisteme girecek cesaret yoktu bende.“Evet, işte bu diyordum” bu sistem tam bana göre diyordum… Biliyordum ama sisteme katılacak cesareti bulamıyordum kendimde.

Online Kilobekçiliği Sistemi; benim umut kapım ve umuda yolculuk gibi hissettiriyordu.

Evet, sisteme daha henüz katılmadan başarı hikayelerini okudukça ve BAŞARAN arkadaşlarımızın öykülerini okudukça bana dahada GÜVEN veriyordu. Nihayet bir gün cesaretimi toplayıp karar verip “ne olursa olsun denemeye değer” deyip online kilobekçiliği sistemine katılmaya karar verdim. Hayatımda verdiğim en doğru karar ve kendim için attığım doğru adımlardan biriydi bu sisteme katılabilmem.

Neden kilo bekçiliği programını seçtim: Benim için en doğru yer, en doğru karar olduğunu sadece daha ONLİNE ZAYIFLAMA SİSTEMİNE girmeden önce, siteden okuduğum BAŞARI hikayelerinden bana o güveni verebiliyorsa işte bu dedirtebiliyorsa bir sistem daha düşünecek ne kalmıştı ki?

8. Programa başlamadan önceki kilonuz ve ölçüleriniz ile bugün geldiğiniz noktadaki kilo ve ölçüleriniz arasındaki fark ne kadardır? Bu değişimi ne kadar zamanda yaşadınız?

 PROGRAM ÖNCESİ;

Sıra

Süre Kilo Bel Basen Göğüs

(Başlangıç) 99 kg 128 cm 121 cm

124 cm

PROGRAM SONRASI;

70

310 .gün 54 kg 67 cm 81 cm

80 cm

ARADAKİ FARK;

İlk-Son Kilo ve cm Farkları

45 kg 61 cm 40 cm

44 cm

 

 

 

Toplamda  45 kilo ve büyük bir başarı var gerisini siz hesaplayın artık 🙂

Kilobekçime ve ben emeğimize yüreğimize sağlık 🙂

9. Kilobekçiliği programını yakınlarınıza ve çevrenize önerir misiniz?

Evet, şiddetle öneririm.

Bence kilo problemi yaşayan her insan imkânları elverdiği sürece bu sisteme katılmalılar ve kendi gerçeğiyle yüzleşmeli diye düşünüyorum.

10. Kilobekçiliği sistemimizden ileride yeniden yararlanmak isterseniz veya silkelenme kürüne geldiğinizde aynı Kilo bekçiniz ile mi devam etmek istersiniz?

Evet, isterim tabiki.

Benim için yaşandı bitti yok olmamalı da zaten hep yeni hedefler yeni hayaller peşinde koşmalıyız.

Kilobekçimden öğrendiklerimle arada bir arınma kürlerim olacak zaten tabi ama hani olurya insanız hepimiz tıkandığını ve düşüneceğimizi hissettim an yeniden bu sistemde yararlanmak isterim. Aynı Kilobekçimle olsun isterim tabi ki ama artık onu o günün şartları neyi nasıl gösterirse o şekilde yaşarız.

11. Üstün performans uzmanı ve Kilobekçiliği sistemi kurucusu Halil KARGULU hakkında düşünceleriniz nelerdir? Çalışmalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Öncelikle bu muhteşem sistemin kurucusu birçok başarıya imzasını atmış ve bu başarıyı bizlerle iç içe yaşadığı için Sayın Halil KARGULU Bey’e çok teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Halil Bey benim gibi kilolarıyla boğuşan her insana büyük bir ışık olmuş ve kurduğu online zayıflama sisteminin içinde yaşayarak zaten bunu çok net anlayabiliyoruz. Halil Bey ve bu sistemde perde arkasında olan tüm emeği geçenlere, HK Performans ailesine sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum Allah hepinizden razı olsun.

12. Verilen kiloların kalıcılığı, takip kontrolün sağlanması ve sonuçların daha da pekişmesi için her 6 ayda bir destek olarak silkelenme kürü (1 ay) almak ister misiniz? Böyle bir desteğe en azından birkaç kür olacak şekilde ihtiyaç var mı?

Verilen kiloların kalıcılığı için ara ara destek olarak arınma programı olmalı, gerçi bu her insana göre değişir ama bana göre bu arınma veya silkelenme programlarından her zaman arada bir destek almak gerekiyor. Böyle bir desteğe evet ihtiyaç var yaşadığımız sürece hayat bu, bazen her şey isteğimiz gibi gitmeyebiliyor.

13. Kilobekçiliğininonline olması sizce faydalımı? Haftada yarım saat konuşmak mı yoksa günde ihtiyaç halinde saatlerce iletişim kurmak mı avantajlı? Bu bağlamda online sistemi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Aslında ilk başta bu sisteme katılmadan önce Online ZAYIFLAMA Sistemi nasıl olur, sürekli nasıl iletişimde olunur vs.diyerek kafamda bir sürü sorular vardı. Bu soruları aşmak için sistemde olmak yeterliymiş haftada ya da günde yarım saat konuşmak paylaşmakla istediğin her an günün hangi saatinde olursa olsun paylaştığın içini döktüğün ve sana yol gösteren bir sistemin online olmasıyla asla kıyaslanamaz. Hal böyle olunca online olması daha avantajlı tabii ki…

14. Kilo bekçiliği ücretlerini; hizmet yoğunluğu, kalitesi ve anlayışını göz önünde bulundurarak pahalımı, yoksa hayatı yeniden yaşamak yada yeniden doğuş için bir şans olarak değerlendirip verilen hizmet bedeli için çok uygun diyebilir miyiz? Sizce maddi karşılığını ve üyelik ücretlerini neye göre kıyas yapmalıyız?

Bana göre evet maddiyatın önemi vardı ilk başta baktığında insanın gözüne biraz pahalı bir miktar olarak görünüyor ama sistemi solumaya başladığınız anda ve kendinize geleceğinize, sağlıkla doğru bir yatırım yaptığımızı düşünürsek bu rakamların büyüklüğü özünü kaybediyordu.

Senelerdir olmadık ZAYIFLAMA hapları, bitkisel çaylara harcadığım miktarlarla hesaplarsam ve bu harcamaları sonucunda bir yere varamıyorsam elde var sıfır ise bu sistemin maneviyatı çok yüksek olduğunu, bu sistemde özünle benliğinle ve kendinle tanışma yüzleşme garantisi varken bunları birebir yaşadığım bildiğim için maddiyat çokta önemli değildi.

15. Bu güne kadar yaşadığınız tecrübeler doğrultusunda Kilobekçiliği sizce nedir? Sizin için neyi ifade ediyor ve hayatınıza ne gibi katkıları oldu? (Lütfen detaylı şekilde yorumlayınız)

Kilobekciliği OMUZ VERMEK sırtını yasladığın koca bir çınar ağacı bana göre…

KİLOBEKCİLİĞİ aslında ilk baktığımızda bunun anlamı ne bekçi ne demek diye düşündüm.Evet,bekçi nedir biliyordum  ama kilonun bekçisi de mi oluyordu(?) Bu kelime ne anlama geliyordu anlam veremiyordum. Bunu anlamak için yaşamak hissetmek gerekiyormuş. Bu sistem ve Kilobekçim sayesinde BEN BAŞARDIM hayatımda hep birlikleri yaşadım fiziksel ve düşünceler olarak olumsuzluklarla baş etmeyi ve her olumsuzluğun bana hayata karşı daha da güçlendirdiğini öğretti bana Kilobekcim, pes etmemeyi, düştüysem kalmasını öğretti.Hayatımda elime attığım hiçbir işte RABBİMDE izniyle başarısız olmadım.

Artıları; DÜŞÜNCE, FARKINDALIK, ALGILAMALARIMDA DEĞİŞİKLİK… Ve hatta en önemlisi bu KİLOBEKÇİLİĞİ SİSTEMİNİN içinde olmak bana KENDİMİ SEVMEYİ BEN VARIM ve ÖNCE BEN DEMEYİ GÖZLERİMİN içinin gülmesini RUHUMUN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ zihnimin berraklaşmasını ve yıllardır doğru diye bildiğim yanlışlarımla yüzleşmem oldu.

Eksileri; bana göre eksileri yok bu sistemin ve SİZLER herşeyinizle tam donanımla, her kilo kardeşlerimizi SAHİPLENMEYE hazırsınız yeter ki CESARET, İNANÇVE TAM TESLİMİYAT olsun sisteme giren kişilerde. SİZLER bana göre SEVGİ dolu ve hiçbir zaman her sorun karşısında çareleri tükenmeyen sabrı tükenmeyen KOCAMAN bir AİLESİNİZ bende bu AİLENİN küçücük bir ferdiyim 🙂

KİLOBEKCİM bana neler katmadıki;

Hayatı ve kendimi sevmeyi öğretti, sistemden önce BEN kelimesini bencillik olarak algılardım . Önce ailem, çocuklarım sorumluklarım en son vakit kalırsa BEN diyordum. Şimdi ise tam tersi oldu önce BEN diyebilmemin hayatıma hep pozitiflikler kattığını hissettim.Çünkü ben mutlu isem bu mutluluk çevremdeki herkese yansıyordu sorunlar ise sanki kendiliğinden çözüm buluyordu.

Neydi işin özü

Ruhunun özgür olmasımıydı?

Yoksa aynaya baktığında gözlerinin içindeki gücü yaşama tutunduğunu görebilmekmiydi?

Sorunun cevabıda bu sistemin içindeki sihirli değnekte gizliydi bence.

YAŞAMAK,HİSSETMEK ve bu havayı soluyabilmekti.

MUTLUYUM, HUZURLUYUM ve en önemliside artık KENDİMİ seviyorum. Tüm bu güzel duygu ve düşünceleri bana aşılayan can yoldaşım Kilobekçime bu sistemin kurucu Halil Bey’e ve sistemde tanımadığım emeği geçen herkese HK Performans ailesine sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum…

D.Y.

Açıklama: 

Online Zayıflama Sistem üyesi olan D.Y.’ye süreci boyunca göstermiş olduğu BAŞARI, AZİM, GÜVEN ve TAM TESLİMİYETİ için çok teşekkür ediyoruz.

Süreci boyunca D.Y. 45,3 Kilo verirken 3 bölgede toplam 147 cm zayıflamayı da BAŞARMIŞTIR. Siz de üyelerimiz gibi İDEAL KİLONUZ da sağlık bir şekilde yaşamak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz?

“BEN YAPAMAM” demeyin. Deneyin ve farkı siz de görün… HK Performans kapısından içeri girdiğiniz an bu farkı siz de hissedecek gibi GELİŞEREK DEĞİŞMEYE başlayacaksınız.

Sağlıklı ve kalıcı şekilde, İDEAL KİLODA YAŞAMAK İÇİN HK PERFORMANS Türkiye’de alternatifsiz Eğitim ve Danışmanlık Merkezidir.

Online Zayıflama Sistemi ve Zayıflama Kampları hakkında daha detaylı bilgi almak için
bizime ulaşın: LİNK

Etiketler: Online zayıflama sistemizayıflama hikayelerigerçek zayıflama başarılarızayıflama kampları,zayiflama kamplari neredekalıcı zayıflamahızlı kilo verme

BAŞARANLAR