IMG_3957

18 Kilo Zayıflama ve 54 cm İncelme Başarısı!

Karşına çıkan değişimlere direnmek yerine, teslim ol.
Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın.
“Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir”
diye endişe etme. Nereden biliyorsun
hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”

6 ay önce, sistemin yeni üyesi olarak HK Performans ailesine katılmadan önce, benden kendimi ve hayatımı anlatan bir yazı yazmam istenmişti. Ve o sırada hayatımı özetlediğine inandığım şu cümleyle başlamıştım yazıma “BİR FIRTINANIN İÇİNE DOĞDUM VE YAĞMUR ASLA DİNMEDİ”. Ve o sırada kendim ve hayatımın gidişatıyla ilgili hissettiğim şey tam da buydu.

Çok zor bir çocukluk yaşamış, maddi-manevi birçok sorundan “bir şekilde” geçmiş, kendimi o ya da bu şekilde istediğim hayat standartlarına yakın bir yerlere getirmiştim ya da öyle olduğunu sanıyordum ta ki son bir darbeyle içimde o ana dek bastırdığım ne varsa patlayana ve ben o korkunç göçüğün altında kalana kadar.

Erkek arkadaşım beni terk etmişti, ailemden uzakta başka bir ülkede yaşam mücadelesi veriyordum, maddi sıkıntılar, bedenimi istediğim şekle bir türlü sokamamam, kendimden alabildiğine tiksinmem, kimseden hiçbir şekilde destek görememem gibi şeyler beni delirten başlıca sebeplerdi. Düşündüğüm tek şey intihar etmekti. Bunu yapabilmek için de maddi açıdan bana bağlı olan ailemi en azından 2 yıl idare ettirebilecek parayı sağlamam ve intiharın yasak olduğu bu ülkede, sakat kalma ihtimalimi sıfıra indirecek bir yöntem bulmam gerekiyordu. “Ne yazık ki” (o sırada düşüncem buydu) krediyi çekemedim ve intihar planımı ertelemek zorunda kaldım.

Bunlara ek olarak artık 30 yaşıma gelmiştim, kendimden beklediğim şeyleri gerçekleştirecek gücüm yoktu, üstüne üstlük şişmandım ve en çok da bedensel sıkıntılar yüzünden kendime bir şans daha vermek için herhangi bir sebep görmüyordum. Kısacası, kendimi yeryüzünden silersem, bu yağlı beden ortadan kalkarsa, her şey yoluna girecekti. Ve çok “şükür” ki hiçbir şey planladığım gibi gitmedi.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle böyle bir Online Zayıflama Sisteminin olduğunu öğrendim. “Bütün kilolar kafanda, önce zihnini arındırman gerekiyor” diyordu bana hayatımdan ve kilolarımdan şikayet ettiğimde. “Bu sistem başka bir şey, hayata bakış açın, kendinle ilgili algın, şimdiye kadar düşündüğün ne varsa değişecek ve kilo vereceksin” diyordu. Sonra şunu söylediğimi hatırlıyorum kendime “birçok diyetisyene gittin, akupunktur dahil bir sürü yöntem denedin, internetten indirip indirip yapmadığın diyet kalmadı, şimdiye kadar herkese ve her şeye şans verdin, zaten intihar edecek kadar zengin değilsin, neden bu insanlara ve kendine de son bir şans daha vermeyesin ki?”. Ve şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ki hayatımda Online Zayıflama Sistemine yazılmaktan daha iyi bir karar aldığımı hatırlamıyorum.

Sonuç olarak sisteme girdim. Parayı bir şekilde ayarladım ve başladım. Ve bir sabah Kilobekçimden kocaman ve içten bir gülümsemeyle birlikte bir günaydın mesajı geldi. İlk hafta sürekli birbirimizi tanımaya çalıştık, dişli bir kadındı doğrusu. Benim sistemin online oluşuyla ilgili sorunlarım vardı. Yanı başımdaki insanlar bile beni anlamazken, bilgisayar başında oturan biri beni ne kadar anlar ve bana nasıl kilo verdirtebilirdi ki? Hiç de öyle olmadı. Ruhsal sıkıntılarımla ilgili bana verecek öğütleri, sorunlarımı çözmem için gösterecek bambaşka yolları ve bütün sorularıma, istisnasız tüm sorularıma, mutlaka bir cevabı vardı. “Yanındayım” diyordu, “Korkma” diyordu, “Ben tutuyorum elinden” diyordu ve bunu başkaları gibi sadece sözle yapmıyor, gerçekten hissettiriyordu. Bir ayın sonunda 10, üçüncü ayın sonunda ise 18 kilo vermeyi başarmıştık birlikte. Ve ben bu süreçte diyet yapmadım, şunu yiyemem, bunun kalorisi çok, bu şekerli, şu yağlı demedim asla. “MİKTAR” diyordu Kilobekçim, “hedef değil SÜREÇ”, “bugünü de bir BAŞARAN olarak tamamladık”, “ŞÜKÜR edecek ne de çok şeyimiz var” diyordu. Başta çok da içselleştiremediğim bu sözler sonradan hayatımın her zerresine işler oldu.

Her şey her zaman gülük gülistanlık gitmedi elbette. Hayatımdaki sorunlar devam ediyordu, yenileri ekleniyordu ve ben her seferinde kendimi bırakacak o noktaya geliyordum yeniden. Ama ben kendimden vaz geçtiğimde bile Kilobekçim benden vaz geçmedi. İyi ki oradaydı.

Peki, bu kadın ne yapıyordu da ben yoluma devam ediyor, diyet yapmadan, hatta farkına bile varmadan kilo vermeye ve hayata dört elle sarılmaya devam ediyordum? Öğretiyordu bana çünkü. Her şeyin, hayatın, bedenimin, düşüncelerimin ve ruhumun neyi nasıl etkilediğini; her şeyi nasıl değiştirebileceğimi ve bambaşka yolların da olduğunu. Peki ben ne mi öğrendim?

  • Kilo aslında bedenimdeki yüklerden değil, aklımdaki yüklerdendi.
  • Ruhum, aklım ve bedenim birbirinden bağımsız hareket etmiyordu.
  • Az ye, çok hareket et değildi kilo vermenin anahtarı.
  • Her şeyden önce kendimi sevmem gerekiyordu.
  • Ruhum ve aklım gibi bedenimin de arınmaya ihtiyacı vardı.
  • Yememek de keyifliydi.
  • “Yapamam” lar hayatımdan silinmeli ve kendim için küçük de olsa adımlar atmalıydım. 0.1, 0’dan büyüktü.
  • Tartı, korkulacak bir alet değildi. Üstünde birkaç sayıdan başka bir şey göstermeyen şey benim kabusum ya da mutluluk sebebim olamazdı.
  • Beynim bambaşka bir şekilde çalışıyordu ve nasıl düşünmesi gerektiğini, eski kötü kodlamalarından nasıl arınabileceğini ona öğretebilirdim.

Ve daha niceleri. Kendimi Kilobekçimin ellerine bıraktığım, “TAM TESLİMİYET” ile yola baş koyduğum ve hayatın ne kadar değerli, kendimin ne kadar değerli olduğunu öğrendiğim için çok mutluyum. Ve iki arkadaşım da başladı benden sonra Online Zayıflama Sistemine. Mükemmel sonuçlar almaya ve GELİŞEREK zayıflamaya devam ediyorlar.

Kısacası, sistemin adının GELİŞEREK ZAYIFLAMA olmasının bir sebebi var. Sadece bedensel yüklerden kurtulup, sonra da kilo koruma programları ve KORKUlarıyla boğuşmuyorsunuz burada. Kilo vermek hedefiniz değil, değişiminizin bir sonucu oluyor. Süreç bittiğinde, tabii ki hakkıyla/hak ederek her şeyi bitirirseniz, siz zaten bambaşka bir insan olarak yeniden doğuyorsunuz. Ve isteseniz de artık siz, “ESKİ SİZ” olamıyorsunuz. Ben toplamda 54 cm incelerek, 18 kilo vererek ve bambaşka bir insan olarak geldim 6. ayın sonuna.

Son olarak, 5 hafta önce bacağımı incittim ve 5 haftadır tekerlekli sandalyede ve sadece oturarak ve yatarak zaman geçirdim. 1 kilo bile almadım. Üstelik verdim. Bunu söylüyorum çünkü kilonun aslında beyinde üretildiğini kendime de en iyi kanıtladığım nokta burası oldu. Birkaç ay daha bu şekilde oturarak ve yatarak devam edecek hayatım ve ben kesin olarak biliyorum ki artık kilo almayacağım ve öyle bir kabusun içinde olmayacağım.

Burası bir deniz. Size, bilmediğiniz güzellikte şeyler sunacak. Siz derine indikçe daha da mutlu ve daha da güçlü hissedeceksiniz. Kendinizi bu sulara bırakmaktan korkmayın. İstediğiniz beden, istediğiniz huzur ve mutluluk o kadar da uzak ve ulaşılmaz değil. TESLİM olun.

B.M.

zayiflama_kampi (2)

Açıklama: Okumuş olduğunuz zayıflama başarı yazısı Online Zayıflama Sistemi olan Kilobekçiliği üyesi B.M. tarafından yazılmıştır. Üyemiz zayıflama süreci boyunca göstermiş olduğu başarı, azim ve TAM TESLİMİYET sayesinde 18 Kilo vermekle kalmamış, 3 bölgede toplam 54 cm incelme göstererek ideal kilosuna ulaşmıştır. Üyemize HK Performans ailesi olarak bizlere göstermiş olduğu GÜVEN ve TAM TESLİMİYET için çok teşekkür ediyoruz.

Hatırlatmak isteriz ki bugüne kadar bizimle yola çıkan ve bize teslim olan kimse pişman olmadı. Alanında uzmanlaşmış eğitmenlerimizle sizlerin KİLO PSİKOLOJİSİNİ derinden inceleyerek, ruhen arınmanızı sağlarken, hayalini kurduğunuzu fit bir bedende sağlıklı bir yaşamın kapılarını kalıcı şekilde aralamanızı amaçlıyoruz.

Hedef odaklı takip-kontrol sistemlerimizle yıkıcı değil yapıcı nasıl olduğunu öğrenirken GELİŞEREK ZAYIFLAMAYA başlayacaksınız. Farkındalık kavramını, zehrin miktarda olduğunu, virüslü düşüncelerimizden kurtulmanın yolunu HK Performansla öğrenecek ve hayatı dolu dolu yaşayacaksınız.

Kısacası HK Performans sizler için “YENİDEN DOĞUŞ” olacak.

İdeal Kilo Özgürlüğümdür, Özgürlük İçin HK Performans!

zayiflama_kamplari_103

BAŞARANLAR