İKİNCİ BAHAR! 2 AYDA 10,7 KİLO VERME – 15 CM İNCELME BAŞARISI

 

HK PERFORMANS AİLESİNE ve SEVGİLİ UĞUR BÖCEĞİME;

 

Sevgili meleğim yolun sonuna geldiğimizde benden yaşadığımız süreçle ilgili yazı yazmamı istedi. Bende seve seve kabul ettim. Benim gibi huysuz ve sabırsız birine 2 ay sabrettiği içinJ Süreci yazmaya karar verdim.

 

HK Performansla bir arkadaşımın tavsiyesi ve yönlendirmesiyle tanıştım. Bana daha öncede önermişti. Fakat ben umursamamıştım. Arkadaşım ise birçok şeyi denemiş başarılı olamamıştı. Ta ki sizinle tanışıncaya kadar. Sizin sayenizde süper bir fiziği oldu. Ben bu yaz görünce şok oldum. Manken gibi olmuştu. Eskiden ben 55 kg idim.  Fakat yasadığım olumsuz olaylardan ve tiroitlerimin çalışmamasından 75,700 kg çıktım. Ben 38 bedenden 46 bedene çıkmıştım. Bu benim için yıkımdı doğrusu. O da beni görünce şok oldu. Acil kilo vermemi ve size başvurmam gerektiğini söyledi. Yok dedim. Pek umursamadım. Bir gün arkadaşım ve yeğenlerimle Kadıköy’de büyük beden kıyafet satan bir mağazaya girdik. Birkaç kıyafet denedim. Bedenen oldu. Fakat hiçbiri üzerimde güzel durmadı. Her yerden yağlarım çıktı. Kıyafetlerin içinde sumo güreşçisi gibi duruyordumJ Mağazadan ağlayarak çıktım. Arkadaşım ve yeğenlerim zor teselli etti. Eve geldim aynaya baktım. Vücudumdan tiksindim.

nahide

Sonra arkadaşımın sizi ısrarla tavsiye etmesi aklıma geldi. Bu üzüntüm sonrası size başvurmaya karar verdim. Verdiğim karar neticesinde hiçte pişman olmadım. Aksine sayenizde ruhsal ve bedenen sağlıklı mutlu biriyim. Sürecin nasıl olacağını nasıl işleyeceğini arkadaşım pek anlatmadı. Yaşa ve gör dedi. HK Performansa başvurduğumda işini kaybetmiş, parası olmayan, kendine güvensiz, ruhsal çöküntüye uğramış, umutlarını yitirmiş biriydim. Gerçi hala işim ve maddi kaynağım yok. Ama bunu eskisi kadar dert etmiyorum. Çünkü bu işsizlik sürecinde 11 kg verdim. Benim için süper bir durum. Belki çalışıyor olsaydım kilo bekçimle görüşemeyecek, yürüyüş yapamayacaktım. Buna da şükür. Benim için hayırlısı böyle imiş. Şimdi bu olumlu sözleri çok kolay söylüyor olabilirim. Ama bunları söylemek benim için kolay olmadı. Bunu bana 2 ay sabreden her şeyin güzel tarafını gösteren iyiye yönlendiren meleğim kilobekçim sayesinde oldu. Ben karamsar, her şeye negatif bakan, huysuz sabırsız biriydim. Önceden küçük şeylerle mutlu olan bir yapıya sahiptim. Yaşadığım acı olaylar, ölüm, bazı olumsuz şartlar beni negatif ve karamsar biri haline getirdi.

 

Kilobekçimle ilk tanışmamızda çok heyecanlıydım. Acaba nasıl biri? Gerçekten bana bu kadar sürede kilo verdirebilecek mi? Bana sabır edebilecek mi? HK Performans sistemi işe yarayacak mı? Yoksa zor zamanda kendim için yaptığım bu harcama boşa mı gidecekti? Gerçi önümde sizin sayenizde kilo vermiş fit bir arkadaşım vardı ama ben yine de şüpheli yaklaşıyordum. Kafamda deli sorularla kilobekçimle görüşmeye başladım. Yalan konuşmayı seven biri değilim. Bir yandan güvensiz ve nasıl olacak diye düşünüyordum. Bende hipertansiyon ve hipotiroid hastasıyım. Tiroitlerim az çalıştığı için yaşadığım ruhsal bunalım sonucu 75,7 kg çıktım. Beden olarak 38 den 46 bedene terfi ettim. Bu benim için felaketti.

 

Tabi karşıma HK Performans ailesinden bir melek çıktı. Kilobekçimle ara ara zıtlaştığım, dediğini yapmadığım anlar oldu. Arada kiloBekçimi kızdırdığım oldu. Sanal yazışmada olsa bunu hissedebiliyordum. Ama kilobekçimin kızması anlıktı. Anında bana karşı güler yüzü, sabrı, bana gösterdiği güzellikler, tatlı dili, içten samimi olması, benimle ilgilenmesi değer vermesi, huysuzluklarımı mazur görmesi beni kilobekçime daha da bağladı. Ben kendim için kötü konuştukça o bana kendimle ilgili iyiyi güzeli gösterdi. Haftanın 3 gününü kilobekçimle görüşmek için can atar hale geldim. Rutin olarak gelmeyi yürümeyi severim.  Fakat bunu spor ve yaşam tarzı haline asla getirmedim. Kilobekçimin beni yönlendirmesiyle yürümeden yapamaz hale geldim. Bana yürümeyi nefes almayı o kadar güzel aşıladı ki bu konuda minnettarım kendisine. Şimdi yürümezsem huzursuz oluyorum. Her sıkıntımda üzüntümde benimle en ince detayına kadar ilgilendi dert ortağım oldu. Sabırla benimle ilgilendi tavsiyelerde bulundu. Beni ruhsal olarak girdiğim bunalımdan olumsuz düşüncelerimden çekip aldı. Tiroitlerimin bozukluğu ve yaşadığım ruhsal sıkıntılardan dolayı yemekten kilo aldım. Üzüldüğümde sıkıldığımda sinirlendiğimde yemek yiyordum. Kilo bekçim bana her şeyin beyinde bittiğini çok güzel anlattı. Ona daha çok güvenmeye başladım. Onunla konuşunca mutlu oluyordum.

ttt99655688

İlk tartıya çıkıp kilo verdiğim görünce dünyanın en mutlu insanı ben oldum. Benim için 1 kg dahi vermiş olmanın mutluluğunu kelimelerle anlatamam. Bana ilk başta turbomendi nasıl kullanacağımı neler yapacağımı anlattığında ben bununla mı zayıflayacağım oldu. İlk kullandığımda yeme alışkanlığımdan dolayı açlık hissi oluştu. Ama daha sonraları yemek ihtiyacım kalmadı. Süper ve içimi çok güzel bir içecek. Hem enerji veriyor hem de tok tutuyor. Turbomendi içip kilolar gitmeye başlayınca bu beni daha da motive etti. Hırslandım. Kilo bekçimin sözlerinden çıkmamayı her dediğini yapmayı ister hale geldim. Çevremde turbomendi içtiğimi görenler bu içecek seni kanser

 

edecek ne içtiğini biliyor musun bunlar para tuzağı gibi bir sürü olumsuz sözler sarf ettiler. Zayıfladın çok çirkin oldun. Yüzünde kılık kalmadı bu ne hal diyen çok oldu. Benim motivasyonumu bozmaya inancımı kırmaya çalışan çok insan oldu. Hatta en yakınlarım bile. Bu yaşadıklarımı kilobekcimle paylaştım. Bana bu moral bozukluğunda çok destek oldu. Beni güzel yönlendirerek o insanlara kulak tıkamamı sağladı. Turbomend kanser yapar dediler ya. Sırf bu yüzden kan testi yaptırdım ve temiz çıktım. Test sonuçlarını milletin gözüne soktum. Kan değerlerim ve sağlığım gayet normal. Sadece d vitamini eksikliğim var. O da ben güneşe pek çıkmadığımdan.

 

Zayıfladıkça olmayan kıyafetlerin olması beni çok mutlu etti. Bu kadar kısa bir sürede hedefim olan 58 kg ulaşamadım ama 75,7 kg dan 65 kg düştüm. Tamı tamına 11 kg verdim. Tiroitlerim çalışmadığı halde. Bugün m beden tişört denedim oldu. Allahtan başka ne isteyeyim ben. Sürecin sonuna geldik ne yapacağım bundan sonra neler olacak gibi düşüncelere kapılır gibi oldum. Ama bir an geldi geçti. Çünkü ben kilobekçimden kendime neler yapmayacağımı gayet net öğrendim. Onun sayesinde kendimi sevmeyi değer vermeyi olumsuz düşünceleri silmeyi anın tadını çıkarmayı şükretmeyi pozitif olmayı kendime güvenmeyi öğrendim. Olumsuz bir olayı veya düşünceyi olumlu hale getirmeyi öğrendim.

 

HK Performansla iyi ki tanışmış iyi ki üye olmuşum. İyi ki ailenizden melek gibi kilobekçim olmuş. Burada önce tüm HK Performans ailesine daha sonra benim için sabırla 2 ay mücadele eden tatlı dilli güler yüzlü sabırlı kilobekçim çok teşekkür ederim. Aranızdan ayrılmaktan dolayı çok üzgünüm. Zayıflamak isteyen tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim bir kurumsunuz. Gerçekten işinizde mükemmelsiniz. Ben sizin sayenizde kendimde ruhsal ve bedenen sağlıklı değişimi gördüm. HK Performansın bir üyesi olmaktan dolayı çok mutluyum. Tekrar teşekkürler.

 

NAHİDE T.
06.12.2016

 

Üyemizin Gelişerek Zayıflama sürecinde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik eder, sağlığın takibinde mutlu bir ömür dileriz. Sizlerde “kilo” sorunundan ömür boyu kurtularak, artık yaşam ışığınızı kendi yolunuzda aydınlatıp, meşaleyi yolun sonuna kadar tutabilirsiniz. Sadece kendinize güveniniz ve desteği doğru çözümlerde yakalayınız.

HK Performans Ailesi’ne ulaşmak için tıklayınız.

 

Üyemizin başaran hikayesi aşağıda ki linkten alıntı yapılmıştır:
https://ediyettakibi.blogspot.com/b/post-preview?token=8KaS1FgBAAA.HHS7vuLUywommytSXjQilyrdTN4rWstnQbo6DrqtbobVaXlFpl0qN0fqYt6PZQgDIvu4STh0YPZQ-UlDKLzNMw.YYcwwrDCw8f_EgicJ5V3yQ&postId=8139754860607655012&type=POST

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BAŞARANLAR